Reklama

Wstęga już ściągnięta. Odsłonili nową tablicę na stadionie [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Wstęga już ściągnięta. Odsłonili nową tablicę na stadionie [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości - Nauczyciel i wychowawca wielu pokoleń płockich sportowców – takimi słowami zaczyna się inskrypcja na tablicy dedykowanej wieloletniemu dyrektorowi płockiej „Siedemdziesiątki”, Bernardowi Szymańskiemu. Tablice odsłoniła jego żona, miejski radny i nauczyciel Leszek Brzeski oraz Bartłomiej Sielewski.

- Nauczyciel i wychowawca wielu pokoleń płockich sportowców – takimi słowami zaczyna się inskrypcja na tablicy dedykowanej wieloletniemu dyrektorowi płockiej „Siedemdziesiątki”, Bernardowi Szymańskiemu. Tablice odsłoniła jego żona, miejski radny i nauczyciel Leszek Brzeski oraz Bartłomiej Sielewski.

Tablicę na Stadionie Miejskim im. Bernarda Szymańskiego odsłonięto w czwartek. W uroczystości wzięła udział rodzina, nauczyciele, uczniowie, sportowy, a także absolwenci „Siedemdziesiątki”. Zjawił się m.in. prezes Wisły Płock, Jacek Kruszewski, wiceprezes klubu Tomasz Marzec i kapitan drużyny Bartłomiej Sielewski, nie zabrakło prezesa SPR Wisłą Płock Artura Zielińskiego, był również Zbigniew Kwiatkowski, który żegna się z płocką drużyną piłkarzy ręcznych. Płockich wioślarzy reprezentował prezes Płockiego Towarzystwa Wioślarskiego Jacek Karolak.

Zobaczcie zdjęcia Jana Waćkowskiego w naszej galerii:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE