Reklama

Wsiadaj na rower i zgarnij nagrodę

Opublikowano:
Autor:

Wsiadaj na rower i zgarnij nagrodę  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jeśli lubicie aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu, w dodatku chętnie jeździcie na rowerze, już w najbliższą sobotę 14 czerwca nadarzy się świetna okazja do połączenia czasu spędzonego z rodziną z szansą na wygranie wejściówki na jedną z płockich imprez. A wszystko na gwiaździstym rajdzie rowerowym!

Jeśli lubicie aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu, w dodatku chętnie jeździcie na rowerze, już w najbliższą sobotę 14 czerwca nadarzy się świetna okazja do połączenia czasu spędzonego z rodziną z szansą na wygranie wejściówki na jedną z płockich imprez. A wszystko na gwiaździstym rajdzie rowerowym!

W ramach Edukacyjnego Pikniku Rodzinnego, organizowanego z okazji Płockich Dni Rodziny w Parku Północnym na Podolszycach Północ, zaplanowano wiele atrakcji, o których warto pamiętać robiąc plany na najbliższy weekend.

Wszyscy amatorzy aktywności sportowej będą mogli sprawdzić swoją kondycję fizyczną w Gwiaździstym Rajdzie Rowerowym. Ale uwaga! Aby to zrobić, trzeba spełnić jeden warunek. Najpóźniej do czwartku należy skrzyknąć się w kilka osób i zgłosić się osobiście do Urzędu Miasta Płocka do pokoju 221 lub wysłać pocztą elektroniczną wypełniony wcześniej formularz na adres [email protected]
Formularz jest już dostępny do pobrania na stronie głównej Ratusza.

W formularzu trzeba zadeklarować wstępną trasę przejazdu. Warto się nad nią chwilę zastanowić, ponieważ liczba przyznanych punktów zależy nie tylko od liczebności zespołu, ale także od przejechanego dystansu, który musi być większy niż 3 km. Po dostarczeniu zgłoszenia, w którym określimy dowolnie wybrany punkt, z którego wyruszy w sobotę dana grupa, nie będzie można już zmienić trasy przejazdu.

Uczestnicy Gwiaździstego Rajdu Rowerowego muszą dotrzeć w sobotę do Parku Północnego najpóźniej do godziny 13.00. Kiedy już to zrobią, ważne, aby udali się do stoiska Urzędu Miasta Płocka celem zanotowania ukończenia rajdu i zliczenia uczestników grupy. Nagrodą dla najlepszej z drużyn będą wejściówki na jedną z płockich imprez.

To jeszcze nie wszystko. Na dorosłych, którzy tego dnia przybędą w samo południe do Parku Północnego na Podolszycach Północ, czekają zajęcia z psychodramy. Obecni w parku animatorzy stworzą dla dzieci zwierzątka z balonów i poprowadzą warsztaty z robienia biżuterii pirackiej. W programie m. in. pokazy szczudlarzy, sztuk walki, malowania żaglowca na szkle, występy grup tanecznych, zabawy z klaunem i Lwem Leonem. Nie zabraknie także przedstawień teatralnych przygotowanych przez podopiecznych Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki.

Po szczegółowy program zapraszamy do naszego kalendarium.

Fot. Urząd Miasta Płocka

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE