Reklama

Wrzucali na serduszko Adasia. Uzbierano…

Opublikowano:
Autor:

Wrzucali na serduszko Adasia. Uzbierano… - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Płocczanie, poruszeni ciężką dolą 8-latka, nie szczędzili grosza - do puszek, podczas aukcji i na konto malucha wpływały hojne datki.

Płocczanie, poruszeni  ciężką dolą 8-latka, nie szczędzili grosza - do puszek, podczas aukcji i na konto malucha wpływały hojne datki.

Adasia czeka skomplikowana i bardzo droga operacja serduszka. Chłopiec jest coraz słabszy, a czas goni nieubłaganie -  termin operacji wyznaczono na 27 listopada, ale mimo różnych akcji dotąd nie udało się zebrać całej. Przed weekendem brakowało  jeszcze sporo,  bo 77,5 tys. zł.

Teraz - dzięki hojności płocczan - ta suma trochę zeszczuplała. - W sobotę podczas aukcji w Galerii Wisła zebraliśmy 9 tys. 659 zł - cieszą się płocczanie z komitetu Z sercem dla serca, którzy razem z pracownikami Caritas Diecezji Płockiej zbierali pieniądze do puszek i zorganizowali aukcję w galerii.  

Płocczanie kwestowali dla malucha również przed meczem Wisły z Kielcami. Tylko przez godzinę - od 19.20 do 20.30 uzbierali prawie 4 tys. zł.

W sumie udało się zebrać ponad 13,6 tys., w dodatku po nagłośnieniu akcji mnóstwo osób przesyłało pieniądze na konto fundacji, która opiekuje się młodym płocczaninem i kwota, którą trzeba zapłacić za operację, znacznie się zmniejszyła. Wciąż jest to jednak kilkadziesiąt tysięcy złotych…

Sobotnia aukcja w Galerii Wisła, fot. organizatorzy akcji

Czytaj też:

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE