Reklama

Wreszcie! Powstanie ścieżka rowerowa w Alejach

Opublikowano:
Autor:

Wreszcie! Powstanie ścieżka rowerowa w Alejach  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ogłoszono przetarg na budowę bardzo oczekiwanej przez rowerzystów ścieżki rowerowej wzdłuż Al. Kobylińskiego.

Ogłoszono przetarg na budowę bardzo oczekiwanej przez rowerzystów ścieżki rowerowej wzdłuż Al. Kobylińskiego.  

Jak poinformował Konrad Kozłowski z biura prasowego Ratusza, Miejski Zarząd Dróg ogłosił przetarg na remont kilku najbardziej zniszczonych płockich ulic, ale postępowanie przetargowe obejmuje również budowę ścieżki rowerowej wzdłuż Kobylińskiego.

- Dokumentacja projektowa zakłada wybudowanie asfaltowej drogi dla rowerów oraz przebudowę istniejącego chodnika po północnej stronie jezdni na odcinku od skrzyżowania z ul. Bielską do alei Spacerowej na długości około 239 m - mówi Konrad Kozłowski.                                               

Na oferty drogowcy czekają do 5 sierpnia. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem i nie będzie odwołań od decyzji zamawiającego, umowy z wykonawcą, który wygra przetarg, mogą zostać podpisane w sierpniu, tak aby jeszcze przed końcem wakacji przekazać plac budowy.

Roboty powinny rozpocząć się we wrześniu, a na zakończenie prac wykonawca będzie miał czas do końca października 2016 r.

Podobnie jak prace związane z remontem zniszczonych ulic budowa będzie wymagała czasowej organizacji ruchu, ale nie przewiduje się znacznych utrudnień w ruchu na remontowanych ulicach.

W tym samym przetargu znalazły się remonty ulic, czytaj:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE