Reklama

Wprowadzają nowy rodzaj biletu. Skorzystać można w weekendy

Opublikowano:
Autor:

Wprowadzają nowy rodzaj biletu. Skorzystać można w weekendy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Uwaga! Po pierwsze biletu weekendowego nie kupimy w kioskach czy w biletomacie, a po drugie - bilet będzie dostępny w wyznaczonym czasie.

Uwaga! Po pierwsze biletu weekendowego nie kupimy w kioskach czy w biletomacie, a po drugie - bilet będzie dostępny w wyznaczonym czasie.

Co warto wiedzieć na temat nowego biletu weekendowego? Przede wszystkim taki bilet uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów od godz. 16.00 w piątek (od momentu zakupu biletu w aplikacji mobilnej) do godz. 23.59 w niedzielę. Będzie do nabycia przez całe lato aż do 29 września w cenie 5 zł (ulgowy), 10 zł (normalny), dla grupy 5-osobowej - 20 zł. Bilet weekendowy jest na wszystkie linie, także podmiejskie.

- Można go będzie kupić korzystając jedynie z aplikacji zainstalowanej na telefonie. Stąd bierze się właśnie możliwość zaoferowania tak niskiej ceny - uzupełnia Hubert Woźniak z Referatu Informacji Miejskiej w płockim Ratuszu.

Innymi słowy, Komunikacja Miejska nie musi zamawiać i płacić za druk papierowych biletów. Bilet weekendowy ma być dostępny w aplikacjach skycash i moBilet.

Prezydent Płocka podpisał już zarządzenie, które wchodzi w życie 21 czerwca.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE