Reklama

Wpadli na pomysł lodówki dla każdego. Już stoi!

Opublikowano:
Autor:

Wpadli na pomysł lodówki dla każdego. Już stoi! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Masz dużo jedzenia i dobrze wiesz, że zanim to wszystko skonsumujesz, część produktów będzie miała już przekroczoną datę ważności. Szkoda byłoby wyrzucić. Oni mają na to inny sposób. Taki by żywność się nie zmarnowała.

Masz dużo jedzenia i dobrze wiesz, że zanim to wszystko skonsumujesz, część produktów będzie miała już przekroczoną datę ważności. Szkoda byłoby wyrzucić. Oni mają na to inny sposób. Taki by żywność się nie zmarnowała.

Kojarzycie regały z książkami w przestrzeni publicznej? Można przynieść własne i zostawić, a przy okazji wybrać coś dla siebie spośród innych książek z półki. Taka wzajemna wymiana to świetny pomysł dla osób, które czytają dużo, a niekoniecznie zawsze mogą wyjąć z portfela taką kwotę z portfela, jaką by chcieli. Podobna zasada dotyczy lodówki dla każdego. Już stoi w Galerii Wisła, w pobliżu lokalu La Trattoria.

- Chcemy Was karmić, ale chcemy także pomagać potrzebującym. Codziennie ludzie marnują mnóstwo żywności, której innym brakuje. Dlatego wychodzimy temu naprzeciw i w naszym lokalu stanęła lodówka dla wszystkich! - tłumaczą inicjatorzy.

Lodówka jest otwarta. Korzystanie z niej jest bezpłatne. Każdy może coś włożyć, zanieść produkty z własnej domowej lodówki bądź coś z niej zabrać. Jeśli to my coś dokładamy, ważne by ta żywność była opakowana i opisana datą przydatności do spożycia!

Jedyne o co proszą w La Trattorii, to o niekonsumowanie specjałów w restauracji i na terenie galerii. - Mamy nadzieję, że ta inicjatywa zachęci naszych gości do pomocy tym, którzy tego potrzebują i razem sprawimy, że nikt w naszym mieście nie będzie chodził głodny! - dodają.

Co sądzicie o tej inicjatywie? Sprawdzi się?

Fot. Screen z profilu Galerii Wisła na Facebooku

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE