Reklama

WOŚP. Mamy już rekord! Było warto [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

WOŚP. Mamy już rekord! Było warto [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości - Zbieraliśmy pieniądze w szczytnym celu, było warto – tak komentowała finansowy wynik Litosława Koper, kiedy na płockim koncie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znalazło się około 197 tys. zł. A było to jeszcze zanim padła kolejna kwota.

- Zbieraliśmy pieniądze w szczytnym celu, było warto – tak komentowała finansowy wynik Litosława Koper, kiedy na płockim koncie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znalazło się około 197 tys. zł. A było to jeszcze przed ogłoszeniem kolejnej kwoty.

- O tej porze w zeszłym roku nie udało się zebrać wolontariuszom aż takiej sumy – mówiła w płockim sztabie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już po „Światełku do nieba” w Orlen Arenie Litosława Koper. Zmęczona, ale mimo wszystko bardzo zadowolona z przebiegu tegorocznej akcji.

Do przeskoczenia był zeszłoroczny rezultat, 188 tys. zł. Dyrektorka Młodzieżowego Domu Kultury nie miała wątpliwości, że tym razem uda się uzyskać wymarzoną kwotę, czyli 200 tys. zł. Brakowało już niewiele, zaledwie 3 tys. zł. Wszyscy z nadzieją spoglądali na kolejnych wolontariuszy, wciąż liczone banknoty i brzęczący bilon.

Teraz, na koniec niedzielnej akcji, ogłoszono już rekordową zbiórkę. Z wielkimi podziękowaniami dla wszystkich, którzy się włączyli, poinformowano, że zebrano 200 tys. 474 zł i 59 groszy. To jeszcze nie jest ostateczna wynik. Wciąż trwają aukcje w Internecie. Przypominamy, że pieniądze zbierano na zakup urządzeń medycznych dla oddzałów pediatrycznych oraz na zapewnienie godnej opieki medycznej dla seniorów.

Mamy dla Was mnóstwo zdjęć:

Fot. Tomasz Miecznik / Portal Płock, Karolina Burzyńska/Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE