Reklama

Włodkowic wymieni się wiedzą z Rosjanami

Opublikowano:
Autor:

Włodkowic wymieni się wiedzą z Rosjanami - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku zawarła umowę o współpracy z Federalnym Centrum Turystyki Młodzieżowo-Dziecięcej i Krajoznawstwa w Moskwie.

Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku zawarła umowę o współpracy z Federalnym Centrum Turystyki Młodzieżowo-Dziecięcej i Krajoznawstwa w Moskwie.

W imieniu SWPW dokumenty parafował rektor uczelni prof. dr Zbigniew Paweł Kruszewski. Stronę rosyjską reprezentował M. M. Bostandżoglo, dyrektor Federalnego Centrum Turystyki Młodzieżowo-Dziecięce i Krajoznawstwa w Moskwie.

Na mocy podpisanego porozumienia obie strony mają współpracować w dziedzinie nauki i kultury. W planach jest wymiana wiedzy, informacji, planów studiów i programów nauczania w zakresie edukacji formalnej i nieformalnej, a także pedagogiki społecznej i psychologii szkolnej.

Zgodnie z umową prowadzone mają być wspólne badania i projekty w dziedzinie edukacji i materiałów edukacyjnych. Mogą być one później wykorzystywane w obu instytucjach.

Formami wymiany naukowej i kulturalnej mogą być: wymiana pracowników pedagogicznych dla zapoznania z praktyką pracy pedagogicznej; wymiana nauczycieli dla odbycia staży, prowadzenia zajęć i badań naukowych oraz prowadzenie konferencji naukowych, seminariów, sympozjów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE