Reklama

Reklama

Włodkowic wymieni się wiedzą z Rosjanami

Opublikowano: ndz, 21 kwi 2013 01:17
Autor:

Włodkowic wymieni się wiedzą z Rosjanami - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku zawarła umowę o współpracy z Federalnym Centrum Turystyki Młodzieżowo-Dziecięcej i Krajoznawstwa w Moskwie.

Reklama

Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku zawarła umowę o współpracy z Federalnym Centrum Turystyki Młodzieżowo-Dziecięcej i Krajoznawstwa w Moskwie.

W imieniu SWPW dokumenty parafował rektor uczelni prof. dr Zbigniew Paweł Kruszewski. Stronę rosyjską reprezentował M. M. Bostandżoglo, dyrektor Federalnego Centrum Turystyki Młodzieżowo-Dziecięce i Krajoznawstwa w Moskwie.

Na mocy podpisanego porozumienia obie strony mają współpracować w dziedzinie nauki i kultury. W planach jest wymiana wiedzy, informacji, planów studiów i programów nauczania w zakresie edukacji formalnej i nieformalnej, a także pedagogiki społecznej i psychologii szkolnej.

Zgodnie z umową prowadzone mają być wspólne badania i projekty w dziedzinie edukacji i materiałów edukacyjnych. Mogą być one później wykorzystywane w obu instytucjach.

Formami wymiany naukowej i kulturalnej mogą być: wymiana pracowników pedagogicznych dla zapoznania z praktyką pracy pedagogicznej; wymiana nauczycieli dla odbycia staży, prowadzenia zajęć i badań naukowych oraz prowadzenie konferencji naukowych, seminariów, sympozjów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.