Reklama

Włamanie do byłej komendy policji

Opublikowano:
Autor:

Włamanie do byłej komendy policji - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policyjny rzecznik po raz kolejny przypomniał o działalności złodziei. Nigdy nie wiadomo, co będzie łupem: samochód, biżuteria, nieopacznie zostawiona torebka z pieniędzmi, a może metalowe rury.

Policyjny rzecznik po raz kolejny przypomniał o działalności złodziei. Nigdy nie wiadomo, co będzie łupem: samochód, biżuteria, nieopacznie zostawiona torebka z pieniędzmi, a może metalowe rury.

Policyjny rzecznik Krzysztof Piasek podsumował zdarzenia zgłoszone na policję w przeciągu ostatniej doby. Wśród nich wymienia jedno włamanie do mieszkania przy ul. Piłsudskiego, do którego doszło we wtorek, 19 stycznia. Skradziono pieniądze i biżuterię. Straty oszacowano na 3 tys. 400 zł. Między 12 a 18 stycznia doszło także do włamania do budynku byłej komendy policji przy ul. 1 Maja. Zniknęły przewody elektryczne i rury metalowe o łącznej wartości 460 zł. Budynek nie należy już do policji, tylko do miasta. - Dla nas to w zasadzie już obce mury - dodaje policyjny rzecznik.

Ponadto ostatnia doba nie była wolna od kolizji, siedmiu w mieście i czterech na terenie powiatu. Dodatkowo w powiecie zatrzymano dwóch nietrzeźwych kierujących, jednego w Brudzeniu, a drugiego w miejscowości Łubki Nowe. Do izby wytrzeźwień doprowadzono jedenaście osób.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE