Reklama

Włamania. Zatrzymano sześciu mężczyzn

Opublikowano:
Autor:

Włamania. Zatrzymano sześciu mężczyzn  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Włamania, kradzieże, paserstwo - takie zarzuty usłyszało sześciu mężczyzn zatrzymanych przez policjantów z Podolszyc. Sprawa ma charakter rozwojowy, niewykluczone są kolejne zatrzymania.

Włamania, kradzieże, paserstwo - takie zarzuty usłyszało sześciu mężczyzn zatrzymanych przez policjantów z Podolszyc. Sprawa ma charakter rozwojowy, niewykluczone są kolejne zatrzymania.

Policjanci z komisariatu na Podolszycach od jakiegoś czasu zajmowali się sprawą włamań i kradzieży, do których doszło na osiedlu. Jak poinformował rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek, w wyniku śledztwa udało się zatrzymać sześciu mężczyzn podejrzanych o to, że od października do grudnia 2015 r.  dopuścili się kradzieży i włamań na terenie Płocka oraz powiatów płockiego i gostynińskiego. Wśród zatrzymanych jest jeden 15-latek, pozostali są w wieku 21-41 lat. Mężczyźni usłyszeli zarzuty pięciu kradzieży, jednego włamania i dwa zarzuty paserstwa. Niewykluczone, że to nie koniec i mężczyźni usłyszą kolejne zarzuty.

Policjantom udało się odzyskać część skradzionych przedmiotów - m.in. dwa samochody, dwa skutery, a także elektronarzędzia i laptopa. Jeden z mężczyzn posiadał również 10 kg krajanki tytoniowej bez znaków akcyzowych.

-  Wszystkim dorosłym mężczyznom grozi kara pozbawienia wolności i grzywny, natomiast o losach nieletniego zadecyduje sąd rodzinny - informuje Krzysztof Piasek.

Fot. KMP

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE