Reklama

Witamy na świecie! Ruszamy z nową rubryką "noworodki"

Opublikowano:
Autor:

Witamy na świecie! Ruszamy z nową rubryką "noworodki" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Chcesz, aby zdjęcie Twojego nowo narodzonego dziecka znalazło się w naszym portalu i w naszej gazecie Wiadomości Portal Płock?

Chcesz, aby zdjęcie Twojego nowo narodzonego dziecka znalazło się w naszym portalu i w naszej gazecie Wiadomości Portal Płock? 

W dzień dziecka inaugurujemy nowy cykl. Nasi fotoreporterzy w każdy piątek odwiedzają z obiektywem Wojewódzki Szpital Zespolony na Winiarach. Mamy, które zdecydują się na poród w tej konkretniej placówce i spotkanie z naszym dziennikarzem mogą dodatkowo liczyć na drobny upominek od Centrum Dziecięcego Bambi oraz rabat na zakupy.

Na naszych łamach może zaistnieć każde dziecko, każdy mieszkaniec powiatu płockiego, gostynińskiego, czy sierpeckiego urodzony poza swoją rodzinną miejscowością. Wystarczy wysłać na adres [email protected] zdjęcie plus kilka niezbędnych informacji: imię i nazwisko dziecka, datę i godzinę urodzenia, wagę, wzrost, imiona rodziców, imiona oraz wiek rodzeństwa i miejscowość. Do maila prosimy o dołączenie klauzuli "Wyrażam zgodę na publikację wizerunku mojego dziecka w prasie".

Zdjęcia będą ukazywały się w rubryce "Noworodki", która znajduje się na górze strony. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE