Reklama

Wieść się roznosi. Na festiwalu zagra...

Opublikowano:
Autor:

Wieść się roznosi. Na festiwalu zagra... - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Organizatorzy letnich festiwali lubią dawkować informacje, aby zaostrzyć apetyt szczególnie tym, którzy lubią koncerty w plenerze. Kolejnego artystę zdradził sztab odpowiadający za przygotowanie następnej edycji Polish Hip-Hop Festival.

Organizatorzy letnich festiwali lubią dawkować informacje, aby zaostrzyć apetyt szczególnie tym, którzy lubią koncerty w plenerze. Kolejnego artystę zdradził sztab odpowiadający za przygotowanie następnej edycji Polish Hip-Hop Festival.

Na płockiej plaży wystąpi mieszkaniec warszawskiego Muranowa, Filip Szcześniak, znany także jako Taco Hemingway. Niektórzy twierdzą, że pojawił się nagle, bez większej promocji i kasy na reklamę, a mimo to ujął swoimi zdolnościami wiele osob zainteresowanych polską sceną muzyczną. Rapera z pewnością kojarzą słuchacze Programu Trzeciego Polskiego Radia. Jego kawałek „Następna stacja” dotarł do szczytu Listy Przebojów. Artysta będzie miał z czego wybierać układając zestaw na letni festiwal w Płocku. Może sięgać po nagrania zarówno z „Umowy o dzieło”, jak i z minialbumu „Young Hems”. Klimaty stołeczne oddaje urzymany w klimacie opowieści "Trójkąt warszawski", gdzie jedna piosenka nawiązuje do kolejnej.

Impreza nam się stopniowo rozkręca. Pozostaje tylko czekać na ogłoszenie reszty wykonawców, którzy wystąpią od 4 do 7 sierpnia w ramach PHHF.

Czytaj też:

Fot. Tomasz Miecznik/Portal Płock, materiały promocyjne PHHF.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE