Reklama

Wiemy już, kto pokieruje nową sportową spółką miejską

Opublikowano:
Autor:

Wiemy już, kto pokieruje nową sportową spółką miejską - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Po fuzji dwóch jednostek budżetowych nowa spółka będzie się nazywała Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, w skrócie MOSiR. Wiemy już, kto stanie na jej czele.

Po fuzji dwóch jednostek budżetowych nowa spółka będzie się nazywała Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, w skrócie MOSiR. Wiemy już, kto stanie na jej czele. 

Przypomnijmy: MOSiR jako nowa spółka prawa handlowego powstanie z połączenia Miejskiego Zespołu Obiektów Sportowych i Centrum Sportowo-Rekreacyjnego Orlen Arena. Do tej pory tajemnicą owiane były nazwiska szefostwa nowej spółki. Mówiło się, że na czele MOSiRu-u może stanąć Łukasz  Jankowski, dotąd szef Orlen Areny, w zakulisowych rozmowach przewijało się też nazwisko kierownika Jagiellonki, Bartosza Leszczyńskiego, przed kilkoma tygodniami zaangażowanego w protest pracowników MZOS-u, obawiających się zwolnień po fuzji.

To drugie nazwisko się nie potwierdziło, za to pierwsze - owszem, choć niejako częściowo. 

Jak się dowiedzieliśmy, prezesem MOSiR-u został Marcin Jeżewski, przed laty wiceprezes innej miejskiej spółki - Ryneksu. Jego zastępcą natomiast - właśnie Łukasz Jankowski. 

Nasze informacje potwierdza Hubert Woźniak z biura prasowego Ratusza. Przyznaje, że Jeżewski został powołany na prezesa nowej spółki wczoraj, w poniedziałek 14 listopada, natomiast Łukasz Jankowski zacznie pełnić tę funkcję od 1 grudnia - do tego czasu bowiem jest zatrudniony jako dyrektor Orlen Areny. 

Na razie nie wiadomo, co będzie z pozostałą obsadą kierowniczą - będą to już decyzje nowego zarządu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE