Reklama

Wiemy już, kiedy oficjalne otwarcie nabrzeża z atrakcjami dla dzieci

Opublikowano:
Autor:

Wiemy już, kiedy oficjalne otwarcie nabrzeża z atrakcjami dla dzieci - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wielokrotnie pytaliście, kiedy nabrzeże stanie się w pełni dostępne dla płocczan i zniknie siatka uniemożliwiająca dłuższy spacer w stronę amfiteatru. Wiemy już, kiedy oficjalne otwarcie. Zapraszają na spacery, pokazy, gry i zabawy, do wspólnego spędzania czasu już w najbliższą niedzielę.

Wielokrotnie pytaliście, kiedy nabrzeże stanie się w pełni dostępne dla płocczan i zniknie siatka uniemożliwiająca dłuższy spacer w stronę amfiteatru. Wiemy już, kiedy oficjalne otwarcie. Zapraszają na spacery, pokazy, gry i zabawy, do wspólnego spędzania czasu już w najbliższą niedzielę.

Przekonajcie się jak zmieniło się płockie nabrzeże po modernizacji. Można liczyć na dodatkowe atrakcje zwłaszcza dla młodszych gości. Zabawa w najbliższą niedzielę będzie przebiegała w klimacie marynistycznym. O atrakcje dla dzieci zadbają animatorzy przebrani za piratów, którzy nauczą wiązania węzłów żeglarskich, łowienia ryb, wiosłowania i szukania skarbów. Dzieci mogą na twarzy przemienić się w Spider-Mana albo w inną postać z bajki, wziąć udział w grze zręcznościowej Refleksomierz, a balony, dzięki nauce odpowiedniego skręcania, przybiorą rozmaite kształty. Będzie dostępny dmuchaniec, na którym można sobie do woli poskakać. Do tego lemoniada, pomarańczowa wata cukrowa bądź coś zdrowszego - marchewki i jabłka. To część atrakcji zapowiedzianych przez płocki Ratusz z okazji udostępnienia nabrzeża płocczanom.

Modernizację nabrzeża rozpoczęto w sierpniu 2017 r.. Na ten cel pozyskano unijne dofinansowanie w wysokości 23,7 mln zł., a także z budżetu państwa - ponad 3,7 mln zł. Wartość całego projektu sięga prawie 38 mln zł.

Otwarcie w niedzielę, 14 kwietnia w godz. 15.00 - 18.00.

[ZT]22055[/ZT]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE