Reklama

Wiemy już, ile na razie Ratusz wyda na nowe auta służbowe

Opublikowano:
Autor:

Wiemy już, ile na razie Ratusz wyda na nowe auta służbowe - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 113 tys. 740 zł, tyle Ratusz wyda na vana wyprodukowanego w 2016 roku. Ten sam przetarg dotyczył zakupu jeszcze trzech innych samochodów. Rozpisano także przetarg na zakup kolejnego auta na dziewięć osób.

113 tys. 740 zł, tyle Ratusz wyda na vana wyprodukowanego w 2016 roku. Ten sam przetarg dotyczył zakupu jeszcze trzech innych samochodów. Rozpisano także przetarg na zakup kolejnego auta na dziewięć osób.

Ratusz przymierzał się do zakupu czterech nowych samochodów, o co była burza w trakcie ostatniej sesji ze strony opozycji. Radni Prawa i Sprawiedliwości domagali się przeznaczenia tych pieniędzy na remont części internatu na ul. Norbertańskiej, który był już w tak fatalnym stanie, że fragment dachu nie wytrzymał. Uczniowie mieli dużo szczęścia, zdążyli w samą porę przesunąć łóżka.

[ZT]13656[/ZT]

Ratusz obiecał środki na remont budynku. Jednocześnie pojawił się przetarg na zakup nowych samochodów, ale nie wyszło tak, jakby tego oczekiwali urzędnicy.

[ZT]13658[/ZT]

Nikt nie złożył ofert na trzy samochody (dwa typu kombi i jednego sedana), stąd tę część zamówienia unieważniono. Na razie będzie zakupiony jedynie van dostarczony przez firmę Car Centrum Sp. z o. o. z Wrocławia. Druga startująca w przetargu firma, Auto Serwis Pasikowski Sp. z. o. z Włocławka zaproponowała wyższą ofertę (115,5 tys. zł). A co z zarezerwowanymi pieniędzmi? Zostaną wykorzystane chociażby na zakup sprzętu do auli ratusza. 

Może lepiej będzie w przypadku przetargu na zakup fabrycznie nowego, wyprodukowanego również w tym roku, samochodu osobowego do przewozu osób niepełnosprawnych na potrzeby Środowiskowego Domu Samopomocy w Płocku przy ul. Mickiewicza. Mikrobus z silnikiem Diesla, spełniający normy emisji minimum Euro 5 powinien pomieścić dziewięć osób (wliczając kierowcę). Jeśli dojdzie do wyboru najkorzystniejszej oferty, wówczas zamówienie powinno być zrealizowane do 28 grudnia. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE