Reklama

Wielkie otwarcie w weekend. Rozdadzą 5 tys. złotych

Opublikowano:
Autor:

Wielkie otwarcie w weekend. Rozdadzą 5 tys. złotych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wózki, nosidełka, akcesoria czy zabawki a to wszystko w jednym miejscu. Do tego najwyższej klasy i za przystępną cenę. Właśnie taki sklep otworzy się w Płocku już w najbliższą sobotę. Inaugurację uświetni także gość specjalny, a z tej okazji będą też promocje.

Wózki, nosidełka, akcesoria czy zabawki a to wszystko w jednym miejscu. Do tego najwyższej klasy i za przystępną cenę. Właśnie taki sklep otworzy się w Płocku już w najbliższą sobotę. Inaugurację uświetni także gość specjalny, a z tej okazji będą też promocje. 

Płocczanie chętnie odwiedzają hurtownie uMalucha w Kutnie, ale teraz nie będzie trzeba już pokonywać ponad 50 km, żeby zdobyć produkty najwyższej klasy. Już w najbliższą sobotę wielkie otwarcie placówki w Płocku! 

Wszystkich młodych rodziców, ale nie tylko, zapraszamy od 10:00 do siedziby płockiego sklepu uMalucha przy Łukasiewicza 16. Po niewielkiej lampce szampana nastąpi uroczyste przecięcie wstęgi. Później będzie tylko lepiej. Przyjedzie gość specjalny - Katarzyna Cichopek. Znana aktorka, tancerka, a przede wszystkim mama dwójki dzieci, weźmie udział w sesji zdjęciowej i uroczystym przemarszu wózków. 

Impreza będzie trwała przynajmniej kilka godzin. Cały czas będzie obowiązywała oferta rabatowa, a w międzyczasie będą rozlosowywane upominki o łącznej wartości 5 tys. złotych! Od 16:00 do dyspozycji gości będzie coctail bar

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE