Reklama

Wielkanoc na drogach. Jak minęły święta?

Opublikowano:
Autor:

Wielkanoc na drogach. Jak minęły święta? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Choć krajowe statystyki dotyczące wypadków w święta nie napawały optymizmem, w Płocku świąteczny weekend minął dość spokojnie. Na szczęście, bo pijanych kierowców niestety nie brakowało.

Choć krajowe statystyki dotyczące wypadków w święta nie napawały optymizmem, w Płocku świąteczny weekend minął dość spokojnie. Na szczęście, bo pijanych kierowców niestety nie brakowało.

W Wielkanoc na drogach w Polsce doszło do 180 wypadków, w których zginęły 22 osoby, a ponad 200 zostało rannych. To jedna z najtragiczniejszych statystyk ostatnich lat. 

W Płocku i powiecie płockim było znacznie spokojniej. Jak wynika z informacji przekazanych we wtorek rano przez rzecznika płockiej policji, Krzysztofa Piaska, przez cały świąteczny weekend nie wydarzył się ani jeden wypadek. Nie brakowało wprawdzie kolizji, ale ich liczba - 10 w Płocku i dziewięć w powiecie, nie odbiega znacząco od cotygodniowych statystyk w naszym rejonie.

Niestety, wciąż wiele osób decyduje się na jazdę na podwójnym gazie. W świąteczny weekend na drogach powiatu płockiego zatrzymano siedmiu pijanych kierowców - w Słupnie, Nowym Wiączeminie, dwóch w Wincentowie, w Maszewie Dużym, Łącku i Ludwikowie. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE