Reklama

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra w Płocku od rana [AKTUALIZACJA]

Opublikowano:
Autor:

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra w Płocku od rana  [AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od rana w niedzielę trwa jubileuszowa, 25. już zbiórka Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wolontariusze z charakterystycznymi puszkami zbierają datki pod kościołami i w galeriach handlowych, niemal w każdej części miasta coś się dzieje.

Od rana w niedzielę trwa jubileuszowa, 25. już zbiórka Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wolontariusze z charakterystycznymi puszkami zbierają datki pod kościołami i w galeriach handlowych, niemal w każdej części miasta coś się dzieje.

Dwudziesty piąty finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozpoczął się w Płocku od porannego charytatywnego biegu i marszu nordic walking przy Orlen Arenie. Zbiórki prowadzone przez samorządowców, polityków, ludzi kultury, nauczycieli i młodzież zorganizowano również w galeriach handlowych Wisła, Mazovia i Atrium Mosty. W Orlen Arenie trwają koncerty, które jak co roku zakończą się o 20 światełkiem do nieba.

Zobaczcie zdjęcia z tegorocznej WOŚP:

Od samego rana 450 wolontariuszy zbiera do puszek w galeriach handlowych i na ulicach miasta. Kwota z godziny na godzinę jest coraz wyższa, a co szczególnie ważne, wyniki są nawet lepsze niż w 2016 roku. Do godziny 16.00 zebrano w tym roku 87 tys. 772 zł (w 2016 roku o tej samej godzinie zebrano 62 tys. 989 zł). Przeszło dwie godziny później na koncie płockiej odsłony tej corocznej akcji było już niemal 171 tys. zł. 

Stan na godzinę 20.00 - 202 tys.. 812 zł i 56 groszy, a jeszcze nie odbyły się zaplanowane licytacje. Kolejka w sztabie przy maszynach liczących wciąż się wydłuża (o tej porze w zeszłym roku na płockim koncie WOŚP było 176 tys. 820 zł)..

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE