Reklama

Wielka inscenizacja. Będą objazdy

Opublikowano:
Autor:

Wielka inscenizacja. Będą objazdy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W niedzielę wielką inscenizacją na placu Narutowicza rozpoczną się obchody okrągłej 95. obrony Płocka przed bolszewikami. Od soboty wieczorem można się tam spodziewać utrudnień w ruchu.

W niedzielę wielką inscenizacją na placu Narutowicza rozpoczną się obchody okrągłej 95. obrony Płocka przed bolszewikami. Od soboty wieczorem można się tam spodziewać utrudnień w ruchu.

W najbliższą niedzielę tak jak przed kilku laty na pl. Narutowicza zostanie wystawiona inscenizacja ukazująca obronę Płocka z 1920 r. Przedsięwzięcie wymaga wyłączenia z ruchu znacznej części placu na Starym Mieście, zwłaszcza że można spodziewać się, że tak jak kilka lat temu przedstawienie przyciągnie tłumy płocczan.

Jak zapowiada Ratusz, już  w sobotę wieczorem straż miejska zacznie ograniczać wjazd na parkingi na pl. Narutowicza pod gmachami sądów. - Od tego momentu do niedzieli wieczorem parkowanie pod sądami będzie niemożliwe - zapowiada Hubert Woźniak z biura prasowego Ratusza. - Z kolei w niedzielę od godz. 13.00 plac Narutowicza będzie całkowicie wyłączony z ruchu.

Możliwy będzie tylko przejazd ulicą Kościuszki oraz Mostową do placu i skrzyżowania z Tumską. Ale obszar, na którym znajduje się m.in. postój taxi – będzie już wyłączony z ruchu.

- Mieszkańcy ul. Małachowskiego oraz goście hoteli przy ul. Piekarskiej będą korzystać z tej ostatniej ulicy, która na czas rocznicowych uroczystości stanie się dwukierunkowa - zapowiada Ratusz.  – Z kolei  w niedzielę od godz. 17 do 19 całkowicie zamknięty zostanie przejazd przez skrzyżowanie ul. Tumskiej, Kościuszki oraz pl. Narutowicza pod odwachem. Kierowcy będą musieli korzystać z objazdu przez ul. Mostową obok ogrodu zoologicznego.

Parkingi pod sądami będą wyłączone, w ograniczonym stopniu można będzie korzystać także z miejsc postojowych na Starym Rynku za małą sceną, gdyż będą one w tym czasie wykorzystywane na stajnie.

Utrudnienia potrwają do niedzieli wieczorem, najpóźniej do godziny 22.00.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE