Reklama

Wieczór wyborczy Platformy Obywatelskiej. Nowakowski: Wierzę, że wygramy

Opublikowano:
Autor:

Wieczór wyborczy Platformy Obywatelskiej. Nowakowski: Wierzę, że wygramy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Platforma Obywatelska zorganizowała wieczór wyborczy w Hotelu Starzyński. Pierwsze wyniki podane w telewizji spowodowały ogólne zadowolenie.

Platforma Obywatelska zorganizowała wieczór wyborczy w Hotelu Starzyński. Pierwsze wyniki podane w telewizji spowodowały ogólne zadowolenie.

- Do końca wierzę, że wszystko rozstrzygnie się w pierwszej turze i wracamy do pracy na rzecz Płocka, ale czas pokaże – komentował kilka minut po godz. 21.00 prezydent Andrzej Nowakowski.

A gdyby jednak tak się nie stało? - Oczywiście, że wszystko jest możliwe. Osobiście zakładam, że do końca trzeba walczyć. Przed nami dziś długi wieczór.

Dziękował wszystkim zgromadzonym. Jednak na wyniki, których oczekują, przyjdzie poczekać jeszcze 3-4 godziny. - Wiem, że te ostatnie tygodnie kampanii były bardzo intensywne. Była to podwójnie ciężka praca, łącząc normalne obowiązki z przekonywaniem, że nasza lista to najlepsze rozwiązanie dla Płocka. Głęboko wierzę, że za kilka godzin dowiemy się, że przyniosło to pozytywne efekty. Bez waszego zaangażowania wszystko wyglądałoby inaczej. Dziękuję wam za wasz wkład pracy już teraz, zanim poznamy wyniki. Jesteście niesamowitą drużyną, walczącą w sposób bardzo zdeterminowany o Płock. Spokojnie oczekujmy na rezultaty – jednak ktoś od razu odpowiedział, że to niemożliwe. Nie w taki wieczór...


W wyborach do sejmików wojewódzkich 32,3 procent poparcia zyskało Prawo i Sprawiedliwości, 24,7 procent dla Koalicji Obywatelskiej, 16,6 procent dla Polskiego Stronnictwa Ludowego - takie są wyniki sondażu Ipsos. Prawo i Sprawiedliwość zwyciężyło łącznie w dziewięciu województwach, zaś Koalicja Obywatelska - w siedmiu. Dalsze miejsca zajęli: Bezpartyjni Samorządowcy i Kukiz'15 - oba ugrupowania po 6,3 proc., Sojusz Lewicy Demokratycznej - 5,7 proc., Wolność w Samorządzie - 1,5 proc., Partia Razem - 1,4 proc., Ruch Narodowy RP - 1,2 proc. Partia Zielonych - 1,0 proc.
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE