Reklama

Wiecie jak zrobić kulę śniegową albo śnieżycę w słoiku? Przyjdźcie na imprezę

Opublikowano:
Autor:

Wiecie jak zrobić kulę śniegową albo śnieżycę w słoiku? Przyjdźcie na imprezę - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Daniele, żurawie mandżurskie, renifery, orłany, górale chińskie, pantery śnieżne, tygrysy syberyjskie, makaki japońskie, foki szare, pandy małe czy puszczyki mszarne - wszystkie te zwierzęta czekają w płockim ogrodzie zoologicznym na przybyłych gości. Od najbliższej niedzieli warto wybrać się na rodzinny spacer specjalnie opracowaną Trasą Zimowego Zwiedzania.

Daniele, żurawie mandżurskie, renifery, orłany, górale chińskie, pantery śnieżne, tygrysy syberyjskie, makaki japońskie, foki szare, pandy małe czy puszczyki mszarne - wszystkie te zwierzęta czekają w płockim ogrodzie zoologicznym na przybyłych gości. Od najbliższej niedzieli warto wybrać się na rodzinny spacer specjalnie opracowaną Trasą Zimowego Zwiedzania.

W niedzielę, 9 grudnia będzie impreza! Jeśli nie napisaliście jeszcze listu do Świętego Mikołaja, to będzie ku temu idealna okazja. A kto ma dryg do malarstwa, niech pokaże swoje umiejętności i weźmie udział w konkursie plastycznym "Zimowy krajobraz". Co jeszcze? Rysunkowa „Niekończąca się historia”, Festiwal Zorzy Polarnej pokaże tegoroczne logo wraz z prezentacją „Chrońmy Północ”. W manufakturze ekologicznych ozdób świątecznych dowiemy się jak wykonać śnieżycę w słoiku, kulę śniegową czy bombki, które trafią na choinkę. Będą też goście - Moto Mikołaje Płock. Nie zapomnijmy również, że nie każde zwierzę zapada w zimowy sen. Zoo przygotowało Trasę Zimowego Zwiedzania (spacer od godz. 12.30). Jednocześnie zapraszają do pawilonu tamaryn i marmozet, pawilonu ptaków tropikalnych, Herpetarium a także do ekspozycji akwarium.

Wstęp na imprezę „Zimowe Harce w ZOO – w drodze na Północ” (ta odbędzie się w godz. 11.00-14.00) w cenie biletu do zoo.

ZOO czynne jest codziennie, o każdej porze roku, również w niedziele niehandlowe i wszystkie dni świąteczne (także w Święta Bożego Narodzenia czy w Nowy Rok). Wszyscy odwiedzający płocki Ogród Zoologiczny mogą codziennie o godz. 13:00 obserwować trening medyczny i karmienie fok. Natomiast w soboty i niedziele w Pawilonie Herpetarium o godz. 12:00 odbywają się pokazy gadów, płazów i bezkręgowców.

Fot. Materiał promocyjny - płockie zoo

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE