Reklama

Więcej radości z aktywności z Galerią Mazovia

Opublikowano:
Autor:

Więcej radości z aktywności z Galerią Mazovia - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Tylko 15,6 proc. dzieci i młodzieży w wieku od 10-19 lat regularnie ćwiczy – wynika z raportu Ministerstwa Sportu i Turystyki przygotowanego przez Instytut Matki i Dziecka. Aktywność fizyczna jest jedną z podstawowych potrzeb człowieka szczególnie w okresie dzieciństwa i dorastania. Dlatego Galeria Mazovia postanowiła zadbać o ruch najmłodszych i z okazji Dnia Dziecka organizuje wyzwanie rowerowo-biegowe. Zasady konkursu są proste – wystarczy zbierać punkty za bieg lub przejazd rowerem w aplikacji Activy. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody. Wyzwanie rozpoczyna się 25 maja.

Tylko 15,6 proc. dzieci i młodzieży w wieku od 10-19 lat regularnie ćwiczy – wynika z raportu Ministerstwa Sportu i Turystyki przygotowanego przez Instytut Matki i Dziecka. Aktywność fizyczna jest jedną z podstawowych potrzeb człowieka szczególnie w okresie dzieciństwa i dorastania. Dlatego Galeria Mazovia postanowiła zadbać o ruch najmłodszych i z okazji Dnia Dziecka organizuje wyzwanie rowerowo-biegowe. Zasady konkursu są proste – wystarczy zbierać punkty za bieg lub przejazd rowerem w aplikacji Activy. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody. Wyzwanie rozpoczyna się 25 maja.

1 czerwca przypada Dzień Dziecka, czyli jedno z najradośniejszych świąt w roku. Z tej okazji warto skupić się na aktywności ruchowej najmłodszych, która jest szczególne ważna dla ich prawidłowego rozwoju zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Galeria Mazovia organizuje sportowe wyzwanie na Dzień Dziecka i zachęca do wzięcia udziału w zabawie.

Aktywność fizyczna wpływa na nasze zdrowie i jakość życia, dlatego warto uczyć dzieci zdrowych i sportowych nawyków już od najmłodszych lat. Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka chcemy zachęcić najmłodszych do odrobiny ruchu i zaprosić ich do wzięcia udziału w sportowej rywalizacji – mówi Izabela Tucholska-Oleszczuk, Dyrektor Galerii Mazovia.

Bieg lub przejazd rowerem w zamian za punkty

Aby wziąć udział w wyzwaniu Galerii Mazovia wystarczy pobrać aplikację Activy, zapisać się do konkursu i zbierać punkty w zamian za wykonane aktywności fizyczne – bieganie lub jazdę na rowerze. Najlepsi mogą wygrać dyplomy, medale, workoplecaki, czapki oraz karty podarunkowe do Galerii Mazovia. Nagrody będą zależały od ilości zdobytych punktów, które zostały podzielone na trzy przedziały: od 250, 500, 1000 i więcej punktów.

Punkty można zbierać do niedzieli 31 maja.                              

Nasze wyzwanie to okazja, by zrobić coś dobrego dla swojego zdrowia i jednocześnie powalczyć o atrakcyjne nagrody. Zachęcam już dziś do zapisów – podsumowuje Izabela Tucholska-Oleszczuk.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE