Reklama

Widowiskowa akcja policji [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Widowiskowa akcja policji [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W czwartek wczesnym popołudniem dwóch uzbrojonych policjantów powaliło na ziemię młodego mężczyznę. Nie później jak minutę potem na miejscu były już trzy radiowozy policji.

W czwartek wczesnym popołudniem dwóch uzbrojonych policjantów powaliło na ziemię młodego mężczyznę. Nie później jak minutę potem na miejscu były już trzy radiowozy policji.

Cała sytuację nasz czytelnik zaobserwował ok. 14.00 przy ul. Okrzei. Jak relacjonował, dwóch policjantów z bronią powaliło na ziemię młodego mężczyznę. - Ledwo zdążyli go ująć  i nadać komunikat przez krótkofalówkę i dosłownie chwilę później na miejsce podjechały trzy radiowozy na sygnale - opowiada płocczanin i ocenia: - Zazwyczaj trzeba na nich czekać dużo dłużej.

Entuzjazmu co do sprawnej akcji policji nie podzielali niektórzy mieszkańcy okolicznych bloków - jedna z płocczanek widząc całe zajście z okna przejęta krzyczała do policjantów: „co wy robicie?! Zostawcie dzieciaka!”.

- Ten młody mężczyzna to ustalony sprawca jednej z poważnych kradzieży, do których doszło w Płocku -  mówi rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek. - Policjanci musieli podjąć takie a nie inne kroki wobec  tego mężczyzny, ponieważ była to kolejna z prób zatrzymania sprawcy, tym razem zakończona sukcesem.   

Powołując się na dobro postępowania, rzecznik odmówił jednak przekazania szczegółów związanych z przestępstwami, które ma na koncie młody mężczyzna.

Fot. Czytelnik

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE