Reklama

Wichura zerwała dach na stacji [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Wichura zerwała dach na stacji [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nad Płockiem szaleje wichura. Przez silny wiatr oberwał się fragment podbitki zadaszenia nad dystrybutorami na stacji Orlenu przy Wyszogrodzkiej.

Nad Płockiem szaleje wichura. Przez silny wiatr oberwał się fragment podbitki zadaszenia nad dystrybutorami na stacji Orlenu przy Wyszogrodzkiej.

Do oberwania się elementów zadaszenia wiaty doszło na stacji benzynowej na Podolszycach, między McDonald’s a Lidlem. - Jesteśmy w trakcie zabezpieczenia wiaty, na szczęście nikomu nic się nie stało - poinformował rzecznik straży pożarnej, Edward Mysera. - Stacja jest wyłączona z użytkowania.

Pełne ręce roboty mają strażacy, którzy odbierają też coraz więcej próśb o interwencję w związku z połamanymi konarami czy zwalonymi na jezdnię drzewami. - Do tej pory byliśmy wzywani siedem razy do interwencji w związku z wiatrołomami - informuje Edward Mysera. - Najpoważniejsze zdarzenie miało miejsce w Juryszewie, gdzie z powodu pochylonej przez silny wiatr topoli doszło do zerwania linii energetycznych.

Fot. Czytelnik

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE