Reklama

Wiaty w kształcie bramek mają już w Łodzi i Gdyni. A kiedy ustawią takie w Płocku?

Opublikowano:
Autor:

Wiaty w kształcie bramek mają już w Łodzi i Gdyni. A kiedy ustawią takie w Płocku? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wiaty autobusowe stylizowane na piłkarskie bramki, z emblematami klubowymi Wisły Płock i SPR Wisła Płock, są pomysłem prezydenta Płocka. - Pod względem dokumentacji jesteśmy przygotowani - zapewnia Hubert Woźniak z Referatu Informacji Miejskiej w płockim Ratuszu.

Wiaty autobusowe stylizowane na piłkarskie bramki, z emblematami klubowymi Wisły Płock i SPR Wisła Płock, są pomysłem prezydenta Płocka. - Pod względem dokumentacji jesteśmy przygotowani - zapewnia Hubert Woźniak z Referatu Informacji Miejskiej w płockim Ratuszu.

Dokumentacja jest, ale pozostaje kwestia finansów, dlatego na pytanie "kiedy nowe wiaty zobaczymy na ulicach miasta", w płockim Ratuszu nie są w stanie podać precyzyjnego terminu.

- Pomysł narodził się w trakcie roku budżetowego. A to oznacza, że na jego realizację musimy poszukać środków w istniejącym planie finansowym miasta. Szukamy 180 tys. zł na trzy wiaty: dwie w formie bramki i jedną konwencjonalną - mówi Hubert Woźniak.

Bramki stanęłyby przy Orlen Arenie - jedna przy ul. Batalionów Chłopskich, natomiast druga przy ul. Narodowych Sił Zbrojnych (obok supermarketu). Trzecia - ta konwencjonalna - miałaby zostać ustawiona na pl. Dąbrowskiego przy szpitalu miejskim. - Mam nadzieję, że nasze plany uda się zrealizować jeszcze w tym roku - dopowiada pracownik Urzędu Miasta Płocka.

Pomysł z wiatami wystylizowanymi na bramki nie jest nowy. Takie wiaty są np. w Łodzi z logo ŁKS i Widzewa (w tym z napisami po bokach "przyłącz się do gry") czy też przy stadionie w Tychach. Nietypowy przystanek ustawiono również w sąsiedztwie Stadionu Miejskiego w Gdyni.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE