Reklama

Wiadomości Portal Płock. Jedyna taka gazeta na rynku! Już jest

Opublikowano:
Autor:

Wiadomości Portal Płock. Jedyna taka gazeta na rynku! Już jest - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Tego jeszcze nie było. Przegląd Wiadomości Portalu Płock w wersji drukowanej. Cały czas rozwijamy się dla Państwa! Dlatego przygotowaliśmy pierwszy numer naszej gazety. Szesnaście stron ze zróżnicowanymi informacjami.

Tego jeszcze nie było. Przegląd Wiadomości Portalu Płock w wersji drukowanej. Cały czas rozwijamy się dla Państwa! Dlatego przygotowaliśmy pierwszy numer naszej gazety. Szesnaście stron ze zróżnicowanymi informacjami.

Co znajdziecie Państwo w naszym wydawnictwie? Nasze dziennikarskie interwencje. Jesteśmy bowiem tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Jesteśmy tam, gdzie mieszkańcy potrzebują wsparcia. Jesteśmy wreszcie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego. 

Chcemy Państwa informować o ważnych inwestycjach w regionie, a także o patologicznych sytuacjach, z którymi stykają się mieszkańcy. W każdym wydaniu znajdziecie Drodzy Czytelnicy również artykuły, które dostarczą Wam rozrywki, bo stanowić będą przegląd ważnych wydarzeń kulturalnych i sportowych w mieście i regionie. Na pewno będzie w czym wybierać. 

Gdzie nas Państwo znajdziecie? W Płocku między innymi w kinie Helios, Teatrze Dramatycznym, Państwowej Szkole Muzycznej, dworcu PKS, basenie "Podolanka", starostwie powiatowym, w sklepach spożywczych, restauracjach, na uczelniach. Przygotowaliśmy 20 tysięcy egzemplarzy, więc będziemy w kilkudziesięciu punktach miasta i powiatu.

  
Przyjemnej lektury

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE