Reklama

Wiadomo, kiedy będą Juwenalia

Opublikowano:
Autor:

Wiadomo, kiedy będą Juwenalia - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Studenci płockich uczelni podpisali już porozumienie i zabrali się do przygotowań przyszłorocznych Juwenaliów. Ustalono także datę studenckiego święta.

Studenci płockich uczelni podpisali już porozumienie i zabrali się do przygotowań przyszłorocznych Juwenaliów. Ustalono także datę studenckiego święta.

Kolejny raz studenckie samorządy płockich uczelni wspólnie będą organizowały święto żaków. Porozumienie w tej sprawie podpisali już studenci płockiej filii Politechniki Warszawskiej i Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej (na razie podpisy złożyli przedstawiciele tylko tych dwóch szkół wyższych, bez Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica).

Ustalono już także datę kolejnych Juwenaliów - tradycyjnie żacy będą zbierać myto w drugiej połowie maja, w tym razem będzie to 19-22 maja. 

Co czeka studentów na kolejne edycji ich święta? Na razie - jak powiedział nam Maciej Frątczak, przewodniczący Rady Uczelnianej Samorządu Studentów PWSZ, organizatorzy nie chcą uchylić rąbka tajemnicy, ale obiecują już w nowym roku, po podpisaniu umów z artystami, stopniowe zdradzanie niespodzianek.

Fot. Tomasz Miecznik / Portal Płock

Więcej zdjęć z tegorocznych Juwenaliów i poprzednich edycji święta żaków w naszej galerii:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE