Reklama

Wesoła grupa przemknęła przez miasto [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Wesoła grupa przemknęła przez miasto [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Po raz trzeci w tym roku miłośnicy jazdy na rolkach lub wrotkach przejechali przez Płock. Uczestnicy bezpłatnej zabawy wystartowali tradycyjnie z okolicy Orlen Areny.

Po raz trzeci w tym roku miłośnicy jazdy na rolkach lub wrotkach przejechali przez Płock. Uczestnicy bezpłatnej zabawy wystartowali tradycyjnie z okolicy Orlen Areny.

Nightskating Płock cieszy się wciąż dużym zainteresowaniem. Wprawdzie nocny przejazd jest tylko w nazwie, bo o godz. 20, gdy kolumna ruszyła, było oczywiście widno, ale nikomu to nie przeszkadzało. 

- Taki przejazd pozwala spojrzeć na miasto z innej perspektywy, zamienić na chwilę ulice w wesołą i bezpieczną przestrzeń. To znakomita okazja, by na chwilę oderwać się od codziennych zajęć i wspólnie czerpać radość z tej formy rekreacji - podkreślają organizatorzy Nightskating.

W niedzielę na trasę już tradycyjnie ruszyły osoby w bardzo różnym wieku, sporo było dzieci. Tempo spokojne, rekreacyjne, a trasa wiodła ulicami: 7 Czerwca, Łukasiewicza, Gałczyńskiego, Miodową, Łukasiewicza, Nowowiejskiego, Kwiatka, Kolegialną, Słoneczną, Południową, Spółdzielczą, Chopina, Bielską, Kobylińskiego i ponownie Łukasiewicza.

Organizatorzy tej zabawy z Fundacji Violet Kiwi zachęcają chętnych do dołączenia do NS Team. To grono osób, zabezpieczających przejazd, pilnujących porządku, pomagających rolkarzom, a także przygotowujących przebieg trasy i promujących imprezę. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE