Reklama

Weekend okiem policji. Kradzieże, uszkodzenie auta i 28 kolizji

Opublikowano:
Autor:

Weekend okiem policji. Kradzieże, uszkodzenie auta i 28 kolizji - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W miniony weekend nie odnotowano wypadków, za to policjanci byli wzywani do 19 kolizji na terenie miasta i do dziewięciu takich zdarzeń poza Płockiem.

W miniony weekend nie odnotowano wypadków, za to policjanci byli wzywani do 19 kolizji na terenie miasta i do dziewięciu takich zdarzeń poza Płockiem.

W raporcie z minionego weekendu policyjny rzecznik, Krzysztof Piasek wymienia zdarzenia jeszcze z piątku 5 października. Z jednego ze sklepów RTV przy trasie ks. J. Popiełuszki skradziono głośnik warty 900 zł. Tego samego dnia w Miszewku Strzałkowskim doszło do kolejnej kradzieży, o której wspomina rzecznik płockiej policji. W dobie internetu i szybkiej komunikacji, skradziono gołębie pocztowe. Straty, jak twierdzi Krzysztof Piasek, oszacowano na 3,6 tys. zł. Z kolei w niedzielę w Płocku doszło do uszkodzenia samochodu kia zaparkowanego na al. Jana Pawła II.

- Wybito tylną szybę - mówi Krzysztof Piasek. - W tym przypadku strata wynosi około 1,2 tys. zł.

Dzisiaj policjanci będą dbać o bezpieczeństwo na drodze w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem w godz. 5.00 – 13.00 w Płocku oraz na terenie gm. Radzanowo, Bodzanów, Wyszogród i Staroźreby
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE