Reklama

We wtorek powitają złotego medalistę na starówce

Opublikowano:
Autor:

We wtorek powitają złotego medalistę na starówce - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wyczekiwano aż do trzeciego, czy Polska będzie miała złoty medal na Światowych Igrzyskach Sportowych we Wrocławiu. Krążek zawisł na szyi płocczanina. We wtorek będzie uroczyste powitanie na Starym Rynku o godz. 19.00 i zarazem okazja, aby pogratulować mu sukcesu.

Wyczekiwano aż do trzeciego, czy Polska będzie miała złoty medal na Światowych Igrzyskach Sportowych we Wrocławiu w ramach motoparalotniarstwa. Krążek zawisł na szyi płocczanina. We wtorek będzie uroczyste powitanie na Starym Rynku o godz. 19.00 i zarazem okazja, aby pogratulować mu sukcesu.

Wojciech Bógdał został najlepszym motoparalotniarzem na rozgrywanych we Wrocławiu igrzyskach sportów nieolimpijskich, The World Games. Tym samym na lotnisku w Szymanowie pokonał w konkurencjach reprezentanta Tajlandii Kittiphoba Phrommata. W tej samej konkurencji brązowy medal zdobył Polak, Marcin Bernat.

[ZT]16079[/ZT]

Z okazji sukcesu Bógdała we wtorek na Starym Rynku będzie tort i szampan. Powitanie złotego medalisty przed restauracją Antrykot Steakhouse o godz. 19.00.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE