Reklama

Wciąż nie wszystkie drogi są czarne

Opublikowano:
Autor:

Wciąż nie wszystkie drogi są czarne - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Chociaż w końcu ustały opady śniegu, wciąż część ulic na terenie Płocka przykryta jest błotem pośniegowym i rozjeżdżonym śniegiem. Dotyczy to jednak już tylko dróg o najniższej kategorii zimowego utrzymania.

Chociaż w końcu ustały opady śniegu, wciąż część ulic na terenie Płocka przykryta jest błotem pośniegowym i rozjeżdżonym śniegiem. Dotyczy to jednak już tylko dróg o najniższej kategorii zimowego utrzymania.

Jak poinformował Miejski Zarząd Dróg, większość ulic o pierwszej i drugiej kategorii zimowego utrzymania ma obecnie czarną i mokrą nawierzchnię Jednak zajeżdżony śnieg i błoto pośniegowe mogą jeszcze zalegać na ulicach trzeciej i czwartej kategorii zimowego utrzymania.

MZD przekazał informację, że na wtorek 12 marca nie są przewidziane prace przy bieżącym naprawianiu ubytków w jezdniach. Utrudnień można się spodziewać na Podolszycach, gdzie trwa przebudowa trzech skrzyżowań.

Jolanta Głowacka, rzeczniczka straży miejskiej, przekazała informację, że fotoradaru kierowcy mogą się we wtorek spodziewać na ulicach: Wyszogrodzkiej (Parcele), Kochanowskiego, Krakówce i Przyszkolnej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE