Reklama

Ważny komunikat dla kierowców: zamykają skrzyżowanie

Opublikowano:
Autor:

Ważny komunikat dla kierowców: zamykają skrzyżowanie  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W najbliższą niedzielę kierowcy będą musieli radzić sobie bez skrzyżowania Alei Kobylińskiego z Łukasiewicza. Od rana będą tam trwały prace.

W najbliższą niedzielę kierowcy będą musieli radzić sobie bez skrzyżowania Alei Kobylińskiego z Łukasiewicza. Od rana będą tam trwały prace. 

Wykonawca Alei Kobylińskiego zdecydował się na szybkie działanie, a do tego potrzebne jest zamknięcie skrzyżowania Kobylińskiego z Łukasiewicza na kilkanaście godzin. Początek w niedzielę 24 marca o 7:00. 

- Całkowicie zamknięty także będzie przejazd Al. Kobylińskiego na odcinku od skrzyżowania z Łukasiewicza do ul. Topolowej.Zacznie się w tym czasie układanie tych fragmentach Alei nowego asfaltu - mówi Hubert Woźniak z zespołu prasowego Ratusza. 

W poniedziałek, wtorek i środę drogowcy będą układać asfalt na Al. Kobylińskiego na odcinku od ul. Łukasiewicza do al. Pawła Nowaka na południowej oraz na północnej jezdni, ale ruch zostanie zorganizowany w taki sposób, by zachować możliwość przejazdu. Ruch będzie sterowany ręcznie. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE