Reklama

Warsztaty taneczne z Konradem Stefańskim

Opublikowano:
Autor:

Warsztaty taneczne z Konradem Stefańskim - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Konrad Stefański, choreograf i nauczyciel tańca współczesnego poprowadzi warsztaty taneczne w Studiu Tańca Show Time. Zapisywać się można do 25 stycznia.

Konrad Stefański, choreograf i nauczyciel tańca współczesnego poprowadzi warsztaty taneczne w Studiu Tańca Show Time. Zapisywać się można do 25 stycznia.

Miłośnicy tańca mogą się szykować na 4,5-godzinne warsztaty Lyrical Jazz z Konradem Stefańskim, które zorganizowało Studio Tańca Show Time. Konrad Stefański, absolwent Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Feliksa Parnella w Łodzi karierę taneczną rozpoczął od występów w teatrze muzycznym, brał udział w w musicalach wystawianych w Europie Zachodniej, m.in. Andrew Loyd Webbera, czy Georga Gershwina. Do 2006 był solistą Polskiego Teatru Tańca, teraz pracuje jako choreograf i nauczyciel tańca współczesnego. Jego spektakle wystawiano na deskach teatrów w Londynie i szwajcarskim Luzerner Theater . Taniec nie jest jedyną pasją Konrada Stefańskiego - studiuje teologię w Poznaniu, interesują go również psychologia i filozofia.

Jak zapowiada studio tańca, warsztaty odbędą się 2 lutego od 10.00 do 15.30 w siedzibie Show Time przy Batalionów Chłopskich 7 (obok Orlen Areny). Warsztaty kosztują 60 zł.

Zapisywać można się mailowo (trzeba podać imię, nazwisko, wiek, nr telefonu) adres kontakt@danceplock.com lub dzwoniąc pod numer telefonu 531 36 17 17.Na chętnych studio tańca czeka do 25 stycznia, liczba miejsc jest ograniczona.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE