Reklama

Warsztaty inne niż wszystkie!

Opublikowano:
Autor:

Warsztaty inne niż wszystkie! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Fascynujące doświadczenia, ciekawe obserwacje, wybuchowe eksperymenty, to wszystko i dużo więcej na wyjątkowych warsztatach naukowych dla dzieci, które ruszają w Płocku.

Fascynujące doświadczenia, ciekawe obserwacje, wybuchowe eksperymenty, to wszystko i dużo więcej na wyjątkowych warsztatach naukowych dla dzieci, które ruszają w Płocku.

Dlaczego warto zapisać dziecko na warsztaty Junior Odkrywca?

Odpowiedź jest prosta. Nasze zajęcia pozwalają dzieciom na przeniesienie się w fascynujący świat chemicznych eksperymentów, zapewniając im doskonałą zabawę a jednocześnie tak ważne dla rodziców zdobywanie wiedzy w sposób praktyczny.

Co tak naprawdę robią dzieci na Państwa warsztatach?

Uczestnicy warsztatów pracują na prawdziwym sprzęcie laboratoryjnym, używając mikroskopów, pipet probówek, kolb, statywów, i wielu innych elementów wyposażenia prawdziwego laboratorium. Na każdych warsztatach realizowany jest inny temat obejmujący takie dziedziny nauki jak chemia, biologia, fizyka, astronomia czy elektronika. Tematy są wybierane i przygotowywane w taki sposób aby rozwijać u dzieci kreatywność, ciekawość świata, ułatwiać im zetknięcie się z wymienionymi działami nauki w szkole, a najmłodsi uczestnicy rozwijają też swoje zdolności manualne.

Do dzieci w jakim wieku adresowany jest projekt?

Dzieci są podzielone na grupy wiekowe: 5-6 lat, 7-9 lat i 10-12 lat. W każdym przedziale wiekowym zajęcia realizowane są w inny dostosowany do wieku uczestników sposób.

Jak liczne są grupy?

Dla komfortu pracy uczestników staramy się nie przekraczać 10 osób w danej grupie.

Kiedy dziecko może rozpocząć takie zajęcia?

Tak naprawdę w każdym momencie ponieważ pojedyncze zajęcia zamykają się w całość. Dzieci dołączają więc do grup już istniejących, lub czekają na start zajęć w nowej grupie.

Gdzie, w jakich dniach i godzinach odbywają się warsztaty?

Na warsztatach w Płocku spotykamy się na ten moment w soboty. Zapraszamy do budynku Szkoły Podstawowej Płockiego Towarzystwa Oświatowego, Al. Piłsudskiego 31. Pierwsze grupy startują o godz. 10:00. Każdy uczestnik zajęć przychodzi w swojej grupie co tydzień na godzinę zegarową takich warsztatów.

W jaki sposób można zapisać dziecko na zajęcia?

Należy skorzystać z naszej strony internetowej: Tam poprzez formularz można to zrobić elektronicznie.

Czy musimy od razu zapisywać dziecko na dłużej czy można przyjść z dzieckiem raz i dopiero potem zdecydować odnośnie dalszego uczestnictwa?

Dla niezdecydowanych mamy oczywiście taką możliwość jak jednorazowy udział. Należy jednak wcześniej telefoniczne umówić termin takich warsztatów.

Jakimi sukcesami może pochwalić się firma?

Dla nas codziennym sukcesem są uśmiechy na twarzach dzieci i rodziców. Wiemy wtedy, że to co robimy jest wyjątkowe a informacje o tym, że dzieci nie mogą się doczekać cotygodniowego przyjścia to najważniejszy element tego projektu. O wszystkich innych sukcesach i nagrodach staramy się informować na bieżąco na naszych stronach internetowych. Warto może tylko wspomnieć o ostatnim wyróżnieniu, którym są programy telewizyjne emitowane w TVP ABC z udziałem uczestników naszych zajęć.

Czy o czymś jeszcze warto wspomnieć w tym momencie?

Działamy zgodnie z hasłem Baw się Nauką. Każdemu uczestnikowi warsztatów gwarantujemy świetną zabawę, solidną dawkę wiedzy i fachową opiekę merytoryczną. Serdecznie zapraszamy do zapisów na nasze zajęcia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE