Reklama

Warsztaty dla młodych mam. Bezpłatne!

Opublikowano:
Autor:

Warsztaty dla młodych mam. Bezpłatne! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W Płocku podobnie jak w 12 miastach w Polsce odbędą się cieszące się sporą popularnością warsztaty dla mam w ciąży i świeżo upieczonych rodziców. Spotkanie jest bezpłatne, ale liczba miejsc jest ograniczona.

W Płocku podobnie jak w 12 miastach w Polsce odbędą się cieszące się sporą popularnością warsztaty dla mam w ciąży i świeżo upieczonych rodziców. Spotkanie jest bezpłatne, ale liczba miejsc jest ograniczona.

Projekt Mama wie! jest stosunkowo nową inicjatywą, za którą odpowiada wydawca warszawskiego kwartalnika „DaDa – Magazyn Aktywnej Mamy”. Składa się z cyklu spotkań, każde odbywa się w innym mieście na terenie Mazowsza. Przybierają one charakter wykładów i warsztatów wzbogaconych prezentacjami, stworzonych z myślą wyposażenia ich uczestników w solidną porcję wiedzy odnośnie odpowiedniej pielęgnacji i rozwoju maluszków. Na wszelkie pytania świeżo upieczonych rodziców odpowiadają zaproszeni specjaliści z zakresu fizjoterapii, psychologii, pierwszej pomocy i pielęgnacji.

W Płocku co roku spotkania młodych mam i ojców, a także mam w ciąży, gromadzą świeżo upieczonych rodziców, którzy stawiają pierwsze kroki w macierzyństwie.  Bezpłatne warsztaty będą miały charakter wykładów, prezentacji, a także indywidualnych rozmów ze specjalistami z zakresu m.in. fizjoterapii, pielęgnacji czy rozwoju maluszka.

- Po raz kolejny gościem specjalnym wszystkich spotkań będzie Paweł Zawitkowski - fizjoterapeuta NDT-Bobath, specjalizujący się w terapii neurorozwojowej, oddechowej i terapii jedzenia - zapowiadają organizatorzy. - Od lat doradza rodzicom jak przez dotyk, ruch oraz zwariowane pomysły wspierać prawidłowy rozwój ich dzieci.

Spotkanie w Płocku odbędzie się 29 kwietnia 2015 r. (środa) w godz. 16.30 - 19.30 w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym Hotel Herman, ul. Sienkiewicza 30. Wszelkie informacje oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie www.mama-wie.pl oraz na profilu na Facebooku (www.facebook.com/warsztatymamawie). Uwaga, liczba miejsc jest ograniczona.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE