Reklama

Walcz z nami z kilogramami!

Opublikowano:
Autor:

Walcz z nami z kilogramami! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przyjazny Dietetyk od lat zrzesza najlepszych dietetycznych ekspertów, których wysiłki poparte są rewolucyjnymi metamorfozami pacjentów. Kierunkowe wykształcenie, wieloletnie doświadczenie dietetyków, a także zapał, zaangażowanie i indywidualne podejście do pacjenta to składowe, które stoją za naszym sukcesem. Wiemy, że proces odchudzania wymaga nie tylko odpowiedniej diety, ale także ruchu oraz wsparcia psychicznego. Współpracując z najlepszymi trenerami FitByAnn jesteśmy w stanie zaproponować kompleksowy plan na osiągnięcie Twojego sukcesu!

Przyjazny Dietetyk od lat zrzesza najlepszych dietetycznych ekspertów, których wysiłki poparte są rewolucyjnymi metamorfozami pacjentów. Kierunkowe wykształcenie, wieloletnie doświadczenie dietetyków, a także zapał, zaangażowanie i indywidualne podejście do pacjenta to składowe, które stoją za naszym sukcesem. Wiemy, że proces odchudzania wymaga nie tylko odpowiedniej diety, ale także ruchu oraz wsparcia psychicznego. Współpracując z najlepszymi trenerami FitByAnn jesteśmy w stanie zaproponować kompleksowy plan na osiągnięcie Twojego sukcesu!

Zapraszamy do udziału w drugiej edycji programu „Walcz z nami z kilogramami’. Jego celem jest przede wszystkim poprawa zdrowia i samopoczucia uczestników. Ten trzymiesięczny program to nie tylko zrzucenie zbędnych kilogramów poprzez dietę i ćwiczenia. To przede wszystkim nauka zdrowego trybu życia, nabranie świadomości i prawidłowych nawyków żywieniowych oraz zachęcenie do regularnego ruchu jako antidotum na bolączki dzisiejszych czasów.

Udane metamorfozy pierwszej edycji

Zarówno uczestnicy, jak i organizatorzy są zgodni co do czynników mających wpływ na sukces programu. Świetna atmosfera w grupie, która przekłada się na wspólną motywację i dążenie do tego samego celu, zaowocowały zgubieniem wielu kilogramów i centymetrów w obwodach. Tym, co napędzało do działania były chęć poprawy swojego wyglądu, nabranie kondycji i lepszej wydolności ciała, poprawa parametrów zdrowotnych czy też chęć zadbania o siebie. Wśród uczestników byli ludzie w różnym wieku, różnych zawodów, z różnymi, indywidualnymi potrzebami.Finalistką pierwszej edycji programu „Walcz z nami z kilogramy” w Płocku została Monika Fabiszewska. Przy ogromnym zaangażowaniu i pozytywnym podejściu do życia, w ciągu trzech miesięcy zgubiła aż 15 kilogramów oraz straciła 54 cm w obwodach! Ten rewelacyjny wynik przełożył się na zmianę wyglądu, samopoczucia oraz z pewnością wpłynął na zwiększenie pewności siebie i chęci do działania.

Kto może wziąć udział?

Program skierowany jest do każdego, kto chciałby zadbać o zdrowie swoje i swoich najbliższych. Zachęcamy wszystkich, bez względu na wiek, płeć, wymiary czy kondycję fizyczną. Wspólna praca pod czujnym okiem ekspertów, a także wzajemna motywacja uczestników to sposób, dzięki któremu tym razem dasz radę i osiągniesz swój cel!

Na czym polega projekt?

Zgłoszeni uczestnicy utworzą grupę, która przez trzy miesiące, walcząc ze swoimi słabościami, będzie dążyć do wyznaczonych sobie celów. Projekt rozpoczyna się spotkaniem, na którym każdy porozmawia z dietetykiem oraz trenerem. Dokonane zostaną pomiary pozwalające po trzech miesiącach ocenić efekty pracy. Każdy uczestnik otrzyma indywidualny plan żywieniowy oraz wskazówki dotyczące ćwiczeń. Dodatkowo co miesiąc odbędzie się konsultacja dietetyczna. Trzy razy w tygodniu w godzinach popołudniowych grupa spotykać się będzie na treningach w klubie fitness FitByAnn.

Dlaczego warto wziąć udział?

Projekt „Walcz z nami z kilogramami” jest wyjątkowy, ponieważ łączy indywidualne podejście opiekunów do każdego uczestnika z poczuciem wspólnej motywacji do działania innych osób. Świadomość, że nie jesteśmy sami, mamy wsparcie, a cel, który nam przyświeca jest słuszny, pozwala z większą szansą na sukces zabrać się do pracy nad sobą. W ciągu trzech miesięcy u uczestników odbywa się nie tylko przemiana fizyczna, ale także psychiczna. Wraca poczucie własnej wartości, chęć do życia oraz świadomość zdrowego żywienia. Specjalistyczna opieka dietetyków i trenerów, poparta zadowoleniem tych, którzy skorzystali już z ich pomocy, świadczy o profesjonalizmie i jakości całego projektu.

Jak się zapisać?

Rozpoczęcie projektu już 2 września. Chętnych do zmiany siebie zapraszamy do zapisów na Fanpage Fitnesklubu FitByAnn lub na recepcji w Galerii Atrum Mosty. Znajdziesz nas pod adresem www.facebook.com/fitbyan Wszystkie informacje także pod numerem telefonu: 793 393 935. Czas trwania projektu to trzy miesiące. Miesięczny koszt udziału wraz z indywidualnym programem żywieniowym i możliwością uczestnictwa w zajęciach treningowych wynosi 250 zł. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych miejsc w internecie Zamieszczamy tam aktualne informacje odnośnie projektu Walcz z nami z kilogramami!

FitnesKlub wyłącznie dla kobiet FitByAnn www.facebook.com/fitbyan/

Anna Kilanowska-Kłoss Przyjazny Dietetyk www.facebook.com/anna.kilanowska.75

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE