Reklama

W weekend więcej policyjnych patroli na drogach

Opublikowano:
Autor:

W weekend więcej policyjnych patroli na drogach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości To już ostatni wakacyjny weekend, okres powrotów do.domu z wypoczynku. W tym czasie na drogach całego Mazowsza zwiększona liczba policjantów będzie czuwała nad bezpieczeństwem podróżujących.

To już ostatni wakacyjny weekend, okres powrotów do.domu z wypoczynku. W tym czasie na drogach całego Mazowsza zwiększona liczba policjantów będzie czuwała nad bezpieczeństwem podróżujących.

Funkcjonariusze przede wszystkim zadbają o płynność ruchu na głównych ciągach komunikacyjnych, a zwłaszcza w miejscach występowania znaczących utrudnień.

- Szczególną uwagę będą zwracać na wykroczenia stanowiące główne przyczyny zdarzeń drogowych, będą podejmować stanowcze interwencje wobec kierowców przekraczających dozwoloną prędkość, sprawdzać ich trzeźwość, formę i poprawność przewożenia pasażerów, ze szczególnym uwzględnieniem prawidłowego przewożenia dzieci w pojazdach. Funkcjonariusze sprawdzą także stan techniczny pojazdów, który ma duży wpływ na bezpieczeństwo podróżujących i innych uczestników ruchu drogowego - poinformowała mł. asp. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

Zakaz ruchu  pojazdów i zespołów pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 12 ton obowiązuje:

30 sierpnia w godz. 18-22 (piątek),

31 sierpnia w godz. 8-14 (sobota),

1 września w godz. 8-22 (niedziela).

Policjanci apelują do kierowców o ostrożność i rozsądek podczas jazdy samochodem.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE