Reklama

W weekend utrudnienia dla kierowców

Opublikowano:
Autor:

W weekend utrudnienia dla kierowców - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W związku z sobotnim meczem na stadionie oraz z niedzielną AutoFarą w Ratuszu apelują o ostrożność, zastosowanie się do czasowej organizacji ruchu i wyznaczonych objazdów.

W związku z sobotnim meczem na stadionie oraz z niedzielną AutoFarą w Ratuszu apelują o ostrożność, zastosowanie się do czasowej organizacji ruchu i wyznaczonych objazdów. 

Już w sobotę, 29 kwietnia Wisła Płock zmierzy się Ruchem Chorzów. Na mecz będzie można dojechać wiślackim autobusem, który swoją trasę rozpocznie na Podolszycach Południe. Trasa autobusu: Czwartaków (basen): godz. 14:20, Sikorskiego: 14:23, Zielony Jar: 14:24, Roweckiego: 14:25, Hubalczyków: 14:26, Łączniczek: 14:27, Szarych Szeregów: 14:28, Armii Krajowej: 14:29, Dobrowolskiego: 14:31,Piaska: 14:33, Kopernika: 14:35, Chopina, szkoła: 14:36, Dworzec kolejowy: 14:37, Wschodnia: 14:39, Przemysłowa: 14:41, Kostrogaj, straż: 14:42, Orlińskiego: 14:43, Orlen Arena (kierunek Orlen): 14:45.

Także po meczu będzie można wrócić autobusem. Zainteresowani transportem kibice powinni skierować się na przystanek przy Orlen Arenie (podjedzie około godz. 17.30). Trasa: Orlen Arena (kier. Orlen) - Orlińskiego - Kostrogaj, straż - Przemysłowa - Wschodnia - Dworzec kolejowy - Chopina, szkoła - Kopernika - Spółdzielcza - Piaska - Graniczna - Popiełuszki - Szarych Szeregów - Łączniczek - Hubalczyków - Roweckiego - Zielony Jar - Sikorskiego - Czwartaków.

Ratusz uprzedza kierowców o wprowadzeniu czasowej organizacji ruchu w sobotę w rejonie stadionu im. Kazimiera Górskiego. Ulica 7 czerwca 1991 r oraz odcinek ul. Łukasiewicza między skrzyżowaniami z ul. Gałczyńskiego a Długą zostaną zamknięte dla ruchu w godzinach 13.00-19.00.

W niedzielę, 30 kwietnia mogą wystąpić ograniczenia w ruchu na ul. Piekarskiej, Małachowskiego i ks. Wyczałkowskiego, co ma związek z akcją „Z Jezusem w drogę – AufoFara 2017”. W płockiej Farze zostanie odprawiona o godz. 12.00 Msza św. w intencji automobilistów, będzie także modlitwa za osoby, które zginęły w wypadkach drogowych. Przed bramą kościoła zostaną poświęcone pojazdy (wszystkie można ustawiać na Starym Rynku od godz. 11.30 podjeżdżając Małachowskiego w kierunku Fary), natomiast motocykle należy ustawiać na placu wokół kościoła. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE