Reklama

W tym roku też będą akcje promocyjne. Kto się skusi?

Opublikowano:
Autor:

W tym roku też będą akcje promocyjne. Kto się skusi? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Trochę długo trwało, ale wreszcie w zeszłym roku udało się zorganizować akcję „Płock za pół ceny”. I chwyciło. W Ratuszu mają nadzieję, że sukces uda się powtórzyć. Wiemy już, kiedy będzie kolejna taka akcja, a nawet dwie dodatkowe, ogólnopolskie.

Trochę długo to trwało, ale wreszcie w zeszłym roku udało się zorganizować akcję „Płock za pół ceny”. I chwyciło. W Ratuszu mają nadzieję, że sukces uda się powtórzyć. Wiemy już, kiedy będzie kolejna taka akcja, a nawet dwie dodatkowe, ogólnopolskie.

Kto by pomyślał, że można zatęsknić za widokiem ustawiającej się kolejki, o których opowiadają nasi rodzice i dziadkowie. Dziś na półkach możemy przebierać, a jeśli już czegoś brakuje, to niestety płocczan, którzy chcieliby spędzić wieczór na Tumskiej czy na Starym Rynku. Jedną z metod na ściągnięcie mieszkańców są niższe ceny i właśnie ten mechanizm okazał się skuteczny w przypadku akcji „Płock za pół ceny”. Oferta, jak informuje Ratusz, obejmowała 128 punktów i skorzystało z niej od 25 do 30 tys. osób. W dodatku wszystko wskazuje na to, że powtórka będzie w terminie od 8 do 10 września. Ale jeszcze wcześniej, na przełomie marca i kwietnia, Płock może przyłączyć się akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. Akcję przeprowadzi od 31 marca do 2 kwietnia Polska Organizacja Turystyczna, w ubiegłorocznej, pilotażowej odsłonie wzięło udział 400 partnerów z całego kraju (strona internetowa: www.polskazobaczwiecej.pl)

Zasada jest identyczna, cena spada nawet o połowę w stosunku do tej standardowej i obowiązuje każdego dnia oferty. Już tworzona jest lista. A jeśli podobne akcje przyjmą się na dobre, to kto wie, czy znów nie skorzystamy od 6 do 8 października 2017 roku w trakcie kolejnej edycji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. W zeszłym roku, jak pisaliśmy, akurat do tej akcji przyłączył się płocki teatr (bilety na spektakl były po 15 zł), przewodnicy z Duces Mazovie, Muzeum Mazowieckie i Oberża pod Strzechą.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE