Reklama

W tym punkcie można oddać śmieci bez żadnych opłat

Opublikowano:
Autor:

W tym punkcie można oddać śmieci bez żadnych opłat  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Stara lodówka, zbędne, zepsute meble, które zabierają przestrzeń, rzeczy do wyrzucenia po remoncie. Aby nie zalegały przy śmietniku, można je wywieźć do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych. A co istotne, oddać tam bez żadnych opłat.

Stara lodówka, zbędne, zepsute meble, które zabierają przestrzeń, rzeczy do wyrzucenia po remoncie. Aby nie zalegały przy śmietniku, można je wywieźć do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych. A co istotne, oddać tam bez żadnych opłat.

Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych powstał na terenie lewobrzeżnej części Płocka, przy ul. Tartacznej 2 (teren byłej mleczarni). W każdym sektorze umieszczono pojemniki na odpady budowlane czy surowce wtórne i metale. Przyjmą tam przeterminowane leki, meble, duży sprzęt AGD, opony. Nie można oddać śmieci zmieszanych. Ważne, aby śmieci były odpowiednio posegregowane, znalazły się w dedykowanych pojemnikach.

Punkt stworzyła spółka SUEZ Płocka Gospodarka Komunalna. To jeden z wymogów nałożonych ustawą o utrzymaniu czystości i porządku w gminie.

Z punktu można korzystać od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 18.00, w soboty od godz. 10.00 do 14.00.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE