Reklama

W tej Korporacji biorą jeńców i manifestują

Opublikowano:
Autor:

W tej Korporacji biorą jeńców i manifestują - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jeszcze dzisiaj w siedzibie Teatru Per Se można ponownie obejrzeć spektakl „Korporacja”, który swoją premierę miał 24 stycznia. Jeśli ktoś w dalszym ciągu nie ma skompletowanych planów na wieczór, niech zajrzy i obejrzy niezłą sztukę. Młodzi ludzie opowiedzą, jak zapatrują się na polityczne uwikłanie polskiej rzeczywistości.

Jeszcze dzisiaj w siedzibie Teatru Per Se można ponownie obejrzeć spektakl „Korporacja”, który swoją premierę miał 24 stycznia. Jeśli ktoś w dalszym ciągu nie ma skompletowanych planów na wieczór, niech koniecznie zajrzy i obejrzy całkiem niezłą sztukę. Młodzi ludzie opowiadzą, jak zapatrują się na polityczne uwikłanie polskiej rzeczywistości.

O przedstawieniu pisaliśmy już pod koniec stycznia, ale przypomnijmy, że składa się z trzech części, happeningu, zaimprowizowanego wiecu politycznego, natomiast reszta przedstawienia rozgrywa się w sztabie kiełkującej siły politycznej ukrywającej się za nazwą „Maska”. Daje będzie mowa o tym, jakie postulaty okażą się na tyle ważne i nośne, by zdobyć społeczne zaufanie wyrażone w głosach przy urnie. Za „Maską” kryją się bowiem sfrustrowani młodzi, którzy czują się oszukani marnymi perspektywami, jakie zgotował im rządzący establishment. Czy zdołają się z nich wyrwać? Oto jest pytanie, które stawia sztuka w reżyserii Mariusza Pogonowskiego. Przy okazji będzie dymiło, w ruch pójdzie żelazko i dowiemy się kto jest na indeksie.

Spektakl zrealizowała grupa teatralna działająca przy Płockim Ośrodku Kultury i Sztuki. Wystąpią: Zuzanna Batka, Natalia Cetlińska, Eryka Golacik, Karolina Gorzycka, Ola Kobza, Rafał Kubicki, Natalia Kwiatkowska, Kinga Koziorowska, Klaudia Miastowska, Miłosz Ogonowski, Joanna Racińska, Kamil Węclewski, Aleksandra Majchrzak.

Młodzi aktorzy zapraszają do sceny off off, która mieści się w piwnicach budynku przy 3 Maja 18 jeszcze dzisiaj na godzinę 19.00. Gdyby jednak ktoś wolał inny termin, spektakl będzie grany 23 lutego (godzina 17.00) oraz sześciokrotnie w marcu (6, 7, 8, 16, 22, 23 o godzinie 17.00).

Czytaj więcej na temat przedstawienia:

Fot. Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE