Reklama

W święta nie tylko przy stole. Ilu płocczan zobaczyło akwaria?

Opublikowano:
Autor:

W święta nie tylko przy stole. Ilu płocczan zobaczyło akwaria? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Oglądanie podwodnego świata w trakcie świąt Bożego Narodzenia okazało się bardzo popularnym sposobem na spędzenie wolnego czasu z najbliższymi. Z zestawienia pracowników płockiego ogrodu wynika, że w tym okresie liczba zwiedzających była niemal ośmiokrotnie większa od tej sprzed roku.

Oglądanie podwodnego świata w trakcie świąt Bożego Narodzenia okazało się bardzo popularnym sposobem na spędzenie wolnego czasu z najbliższymi. Z zestawienia pracowników płockiego ogrodu wynika, że w tym okresie liczba zwiedzających była niemal ośmiokrotnie  większa od tej sprzed roku.

Kto zrobił sobie dodatkowy świąteczny prezent i wybrał się na wycieczkę do ogrodu zoologicznego, aby podejrzeć pływające ryby w nowych akwariach? Pracownicy zoo musieli się mocno sprężać z aranżacją, która pozwoliła na udostępnienie wodnej ekspozycji zanim już wszystkich całkowicie pochłoną przygotowania przed świętami Bożego Narodzenia. Najpierw w zoo zapraszali płocczan do wizyt, następnie sporządzili zestawienie danych sprzed roku i tych za ostatnie dni świąteczne. Wygląda na to, że atrakcja z rekinami okazała się całkiem dobrym powodem do odejścia od zastawionego stołu.

- Na rodzinny spacer w tych szczególnych dniach wybrało się do nas 1559 osób – informuje zoo w mediach społecznościowych. - W analogicznym okresie odwiedziło nas tylko 197 osób.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE