Reklama

W statystykach Sanepidu koronawirusa w Płocku nie ma. Dlaczego?

Opublikowano:
Autor:

W statystykach Sanepidu koronawirusa w Płocku nie ma. Dlaczego?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego poinformował dziś, że na oddziale zakaźnym przebywa pacjent z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa. W komunikacie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w rubryce dotyczącej zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 widnieje liczba "0". Dlaczego?

Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego poinformował dziś, że na oddziale zakaźnym przebywa pacjent z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa. W komunikacie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w rubryce dotyczącej zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 widnieje liczba "0". Dlaczego?

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Płocku swoim nadzorem obejmuje Gminę Miasto Płock i powiat płocki. 

- Wojewódzki Szpital Zespolony obejmuje kilka powiatów. Jest przypadek pozytywny na oddziale zakaźnym w Płocku, ale dotyczy on pacjenta z innego powiatu - wyjaśnia lek. med. Romuald Ostrowski, Dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Płocku.

Jak więc prezentują się statystyki dotyczące płocczan i mieszkańców powiatu? Rośnie liczba mieszkańców objętych nadzorem epidemiologicznym (o 5 osób) i obowiązkową kwarantanną (o 10 osób). Aktualnie na oddziale zakaźnym z podejrzeniem koronawirusa przebywają 3 osoby z Płocka i powiatu płockiego.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE