Reklama

W środę wzmożone kontrole samochodów

Opublikowano:
Autor:

W środę wzmożone kontrole samochodów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Akcja odbywa się w całym kraju. Policjanci sprawdzą m.in. czy kontrolowane przez nich pojazdy nie emitują spalin o nadmiernej toksyczności.

Akcja odbywa się w całym kraju. Policjanci sprawdzą m.in. czy kontrolowane przez nich pojazdy nie emitują spalin o nadmiernej toksyczności.

Dodatkowym czynnikiem, który negatywnie wpływa na jakość powietrza, którym wszyscy oddychamy, jest fakt emitowania przez niesprawne pojazdy nadmiernej ilości spalin lub też spalin, których skład substancji szkodliwych przekracza dopuszczalne normy. Dzisiejsza akcja "Smog" ma na celu przeciwdziałanie tego rodzaju zjawiskom, a także zwrócenie uwagi na prawidłowy stan techniczny pojazdów.

– Stróże prawa będą sprawdzać czy kontrolowane przez nich pojazdy nie emitują spalin o nadmiernej toksyczności – wyjaśnia sierż. sztab. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku. – Będą również reagowali na wykroczenia drogowe związane ze stanem technicznym pojazdów. Działania te pozwolą na wyeliminowanie z ruchu drogowego samochodów niesprawnych technicznie.

Dzisiaj policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą pełnić służby w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem:

- w godz. 6.00 - 10.00 na trasie Płock – Proboszczewice – Płock,

- w godz. 10.00 - 14.00 na trasie Płock – Łąck – Płock,

- w godz. 14.00 - 18.00 Płock – Bielsk - Płock,

- w godz. 18.00 - 22.00 Płock – Karolewo – Płock.

Ponadto w policyjnym raporcie z minionej doby mamy informację o zgłoszeniu zdarzenia z ul. Otolińskiej. W minioną niedzielę, 7 kwietnia skradziono przęsła balkonu. Straty oszacowano na 1 tys. zł.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE