Reklama

W środę w kobiecym kinie będzie magicznie

Opublikowano:
Autor:

W środę w kobiecym kinie będzie magicznie  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zadanie pierwsze: wykręć numer telefonu mamy, babci, siostry, przyjaciółki, sąsiadki. Zadanie drugie: umów się z którąś z nich w środę na spotkanie na godzinę 18.30 w płockim kinie Helios. I wreszcie zadanie numer trzy: obejrzyjcie wspólnie film, pogawędźcie z wróżką (może miłość właśnie puka do waszych drzwi albo spełni się któreś z marzeń) i zobaczcie pokaz iluzjonisty.

Zadanie pierwsze: wykręć numer telefonu mamy, babci, siostry, przyjaciółki, sąsiadki. Zadanie drugie: umów się z którąś z nich w środę na spotkanie na godzinę 18.30 w płockim kinie Helios. I wreszcie zadanie numer trzy: obejrzyjcie wspólnie film, pogawędźcie z wróżką (może miłość właśnie puka do waszych drzwi albo spełni się któreś z marzeń) i zobaczcie pokaz iluzjonisty.

 

Kolejny raz na seans 16 lipca zaproszone są Panie … i tylko Panie. Wyjątki od tej reguły nie są przewidywane.

W ramach cyklu Kino Kobiet właśnie nadchodzi upragniona chwila relaksu w wygodnym fotelu, w zaciemnionej sali, z dobrym towarzystwem u boku. Tym razem wstęp do świata iluzji zagwarantuje nie tylko sama magia szklanego ekranu, ale pokaz magicznych umiejętności Krystiana Dobrowolskiego.

O to, co przyniesie wam los, trzeba już będzie zapytać zaprzyjaźnionej z Galerią Wisła wróżki. W zrozumieniu, że w życiu wszystko jest możliwe, pomoże nam komedia romantyczna „Wypisz, wymaluj … miłość”. W rolach głównych wystąpią Juliette Binoche i Clive Owen.

Będzie to historia dwóch pracowników tej samej szkoły z poczuciem niespełnienia. Dina maluje abstrakcyjne obrazy i uznaje tylko to, co pobudza wyobraźnię. Jack z kolei uczy angielskiego, czasem zaglądając do kieliszka. Od lat boryka się w problemami przy wydaniu książki. Natomiast kobieta z powodu choroby została zmuszona porzucić malarstwo, które wypełniało jej samotne życie. Pewnego dnia Jackowi wpadnie do głowy genialny pomysł, aby rzucić jej wyzwanie, przy okazji odrywając uczniów od telefonów komórkowych i mediów społecznościowych. Co okaże się ważniejsze, słowa, czy obrazy? Dina staje do rywalizacji. I jakoś tak mimochodem okaże się, że więcej ich w sumie łączy niż dzieli, a prawdziwych źródeł problemów muszą poszukać w sobie.

Bilet indywidualny na seans kosztuje 21 zł. Istnieje także możliwość skorzystania z tańszego biletu grupowego, jeśli skrzykniecie się w minimum 15 osób. Wtedy zapłacicie 18 zł.

Przypominamy, że impreza startuje o godzinie 18.30 w kinie Helios w Galerii Wisła. Zatem widzimy się dokładnie tam 16 lipca w fantazyjnych nakryciach głowy i z różdżkami w dłoniach. Wspólnie wyczarujemy sobie wyjątkowo magiczny i kobiecy seans.

Fot. Materiały promocyjne kina Helios

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE