Reklama

W sobotę otwierają Podolankę. Dla pierwszych gości upominki

Opublikowano:
Autor:

W sobotę otwierają Podolankę. Dla pierwszych gości upominki - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Efekty modernizacji Podolanki można zobaczyć już w sobotę. Odnowiony obiekt zostanie udostępniony od godz. 14.00. Dla pierwszych gości będą czekały upominki, ponadto dzieci do lat 10 wejdą za darmo.

Efekty modernizacji Podolanki można zobaczyć już w sobotę. Odnowiony obiekt zostanie udostępniony od godz. 14.00. Dla pierwszych gości będą czekały upominki, ponadto dzieci do lat 10 wejdą za darmo.

Kilka miesięcy temu informowaliśmy o planowanej modernizacji Podolanki związanej z zamontowaniem wodnych atrakcji, jak chociażby rwąca rzeka czy beczka do sztucznej fali. Lada moment przekonamy się, czy nowości na basenie spodobają się użytkownikom. W brodziku dla dzieci i basenie rekreacyjnym wymieniono niecki na takie ze stali nierdzewnej, na którą producent dał 20 lat gwarancji. Brodzik dla dzieci powiększono i wyposażono w zabawki wodne.

Odnowiono też sauny i szafki w szatniach, do których obsługi niepotrzebne są kluczyki. Również jacuzzi przeszło metamorfozę. Oprócz sześcioosobowej wanny, która zostanie otwarta pod koniec września, będzie można skorzystać z leżaków z napowietrzaniem oraz szeregu różnego rodzaju masażerów.

Wymieniono też oświetlenie - 250 żarówek tradycyjnych zamieniono na 20 LED-owych, dzięki czemu znacząco zmniejszy się zużycie prądu. Wymieniono też system filtracji wody - piaskowy zastąpił szklany. Zakupiono też cztery stanowiska dla ratowników, dzięki czemu jeszcze bardziej zwiększy się bezpieczeństwo odwiedzających basen.

[ZT]22113[/ZT]

W sobotę dla pierwszych gości Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował szereg upominków. 31 sierpnia maluchy do 10 lat wejdą na basen za darmo, natomiast pozostałe dzieci – w cenie biletu wakacyjnego za godzinę korzystania z pływalni. Co więcej, pierwszych 50 dzieci MOSiR obdaruje upominkami, które pomogą im w nurkowaniu pod wodą. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE