Reklama

W sobotę koncertowo. Kto zagra na dachu Atrium Mosty?

Opublikowano:
Autor:

W sobotę koncertowo. Kto zagra na dachu Atrium Mosty? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W lato proponowali kino na dachu. – Cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, dlatego chcemy podziękować mieszkańcom Płocka i okolic za mile spędzone wakacje i ponownie zaprosić ich do wspólnej zabawy pod chmurką – tym razem podczas koncertu. Przygotowaliśmy atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych, dlatego mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie i wspólnie z nami będzie mógł cieszyć się ostatnimi powiewami lata – zaprasza Magdalena Chęcielewska, dyrektor Atrium Mosty.

W lato proponowali kino na dachu. – Cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, dlatego chcemy podziękować mieszkańcom Płocka i okolic za mile spędzone wakacje i ponownie zaprosić ich do wspólnej zabawy pod chmurką – tym razem podczas koncertu. Przygotowaliśmy atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych, dlatego mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie i wspólnie z nami będzie mógł cieszyć się ostatnimi powiewami lata – zaprasza Magdalena Chęcielewska, dyrektor Atrium Mosty.

Już w najbliższą sobotę, 21 września, podczas Festiwalu Granie na dachu, zaśpiewa m.in. Roksana Węgiel, zwyciężczyni pierwszej edycji programu rozrywkowego TVP2 „The Voice Kids” oraz 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Wystąpią  również uczestnicy 9. edycji The Voice of Poland, Marcin Sójka i Ania Deko.

Przed wieczornym koncertem odwiedzający Atrium Mosty będą mogli wziąć udział w licznych atrakcjach przygotowanych specjalnie na ten dzień. Na scenie wystąpią grupy taneczne Show Time i Fame z Płocka, a także zespół breakdance i wokaliści z Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki. Goście centrum zostaną zaproszeni do zabawy w warsztatach tanecznych i konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. Nagrody w konkursach zostały ufundowane przez: CCC, Top Secret, Claire's, Smyk, Rodzinne Centrum Rozrywki oraz Meet & Fit. Na dachu (piąty poziom parkingu) staną także dmuchańce dla dzieci, fotobudka,  można liczyć na darmowy popcorn. Będą stoiska z jedzeniem. Swoją ofertę zaprezentują również najemcy centrum oraz partnerzy koncertu: POKiS, Zdrofit oraz FitByAnn.

Festiwal Granie na dachu odbędzie się w sobotę, 21 września, na dachu Atrium Mosty (piąte piętro parkingu). Do wspólnej zabawy centrum zaprasza od 12.00 do 22.00. Koncert Roksany Węgiel rozpocznie się o godzinie 19.00, Ania Deko wystąpi ok. godz. 20.00, natomiast Marcin Sójka – ok. godz. 21.00. Więcej szczegółów na temat wydarzenia można znaleźć na stronie: www.atrium-mosty.pl

Wstęp wolny.

.

Fot. Materiał organizatora

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE