Reklama

W pożarze stracili większość dobytku. Wójt wystąpił z apelem o pomoc

Opublikowano:
Autor:

W pożarze stracili większość dobytku. Wójt wystąpił z apelem o pomoc - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W momencie, kiedy w naszych domach 19 kwietnia trwały przedświąteczne przygotowania, oni stracili większość swojego dobytku. Strażacy walczyli z żywiołem prawie 12 godzin, starając się jak najszybciej odciąć ogień od budynku mieszkalnego, ewakuować zwierzęta i ugasić pożar.

W momencie, kiedy w naszych domach 19 kwietnia trwały przedświąteczne przygotowania, oni stracili większość swojego dobytku. Strażacy walczyli z żywiołem prawie 12 godzin, starając się jak najszybciej odciąć ogień od budynku mieszkalnego, ewakuować zwierzęta i ugasić pożar.

Chodzi pożar w Woźnikach w gminie Radzanowo. Rodzina państwa Kryszkowskich straciła większość dobytku.

- Wielu z nas było świadkami tego ogromnego dramatu  mieszkańców. Osobiście nie pamiętam drugiego tak dużego pożaru w gminie Radzanowo. W tej trudnej sytuacji, zgodnie z odruchem serca, uważam, że nie możemy pozostać bierni i musimy solidaryzować z poszkodowanymi - zaapelował wójt Radzanowa, Sylwester Ziemkiewicz. - Zwracam się z apelem o pomoc dla rodziny, która w tym trudnym momencie potrzebuje naszego wsparcia. Za wszelką pomoc w imieniu poszkodowanych serdecznie dziękuję. Osoby chętne udzielić pomoc finansową mogą ją kierować bezpośrednio na konto poszkodowanej rodziny:

Ilona Kryszkowska
Nr konta bankowego: 
56 9042 1013 0130 7041 3000 0010
Bank Spółdzielczy Mazowsze w Płocku oddział w Radzanowie
Z tytułem przelewu „darowizna”

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE