Reklama

W Polsce nie ma śniegu. Czy Mikołaj do nas dojedzie?

Opublikowano:
Autor:

W Polsce nie ma śniegu. Czy Mikołaj do nas dojedzie?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W domu świętego Mikołaja trwają przygotowania do rozwożenia gwiazdkowych prezentów. Wigilia tuż, tuż. Renifery czekają na znak by ciągnąć zaprzęg świętego Mikołaja. Tylko śniegu brak. Czy Mikołajowi uda się dotrzeć nawet tam, gdzie nie ma śniegu?

W domu świętego Mikołaja trwają przygotowania do rozwożenia gwiazdkowych prezentów. Wigilia tuż, tuż. Renifery czekają na znak by ciągnąć zaprzęg świętego Mikołaja. Tylko śniegu brak. Czy Mikołajowi uda się dotrzeć nawet tam, gdzie nie ma śniegu?

Nieopodal Rovaniemi, w Finlandii gorący czas. W fińskiej siedzibie świętego od prezentów praca wre. Święty Mikołaj już zajął się przygotowaniami do rozwożenia prezentów w Wigilię. Trwa ostatnie sortowanie i pakowanie upominków. Święty Mikołaj to światowy człowiek. W ciągu jednej nocy ma wiele milionów prezentów do rozdania i tyle samo dzieci do odwiedzenia. W towarzystwie reniferów, na swoich saniach przemierza cały świat. Czy w tym roku również tak będzie?

Pogoda, przynajmniej w Polsce, świętemu nie sprzyja. Dzieci z niepokojem wyglądają przez okno próżno szukając śniegu. Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia nie będą białe. Białego puchu za oknem nie zobaczymy podczas Wigilii. Czy to oznacza, że Mikołaj do nas nie dojedzie? Czy będzie miał trudności z dotarciem do wszystkich pociech, które z utęsknieniem czekają na wymarzone upominki?

Z uwagi na panującą aurę brodaty gość sanie i renifery będzie musiał zostawić w domu. Jak do nas dotrze w Wigilię? Z pomocą Mikołajowi przychodzi strona Listymikolaja.pl, która daje niezwykłą gamę możliwości. Możesz np. zaskoczyć bliskich spersonalizowanym wideo z ich imieniem i zdjęciami. Mikołaj wypowie na filmie imię, zobaczy dodane przez Ciebie zdjęcia i przekaże wybrane przez Ciebie zalecenie. Wywołaj uśmiech na twarzy swoich najbliższych.

Zaczaruj święta w swoim domu!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE