Reklama

W pobliżu molo zaroi się od skuterów wodnych

Opublikowano:
Autor:

W pobliżu molo zaroi się od skuterów wodnych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dwa dni, ponad 50 zawodników z Polski, Rosji, Litwy i Czech. - Wspólny start całej grupy skuterów, ryk silników o mocach nawet do 500 KM, fontanny wody i fale, rozbijane przez mknące z dużymi prędkościami skutery, zapewnią przybyłym widzom niesamowite emocje – opisują organizatorzy jedną z największych imprez sportowych w Płocku w 2017 roku.

Dwa dni, ponad 50 zawodników z Polski, Rosji, Litwy i Czech. - Wspólny start całej grupy skuterów, ryk silników o mocach nawet do 500 KM, fontanny wody i fale, rozbijane przez mknące z dużymi prędkościami skutery, zapewnią przybyłym widzom niesamowite emocje – opisują organizatorzy jedną z największych imprez sportowych w Płocku w 2017 roku.

W drugi majowy weekend Rejonowe Płockie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe zorganizuje Mistrzostwa Polski Skuterów Wodnych. Będzie można podziwiać z nabrzeża lub ze Wzgórza Tumskiego mknące po wodze maszyny, no i oczywiście kibicować zawodnikom. Impreza zaplanowana na 13 i 14 maja w założeniu ma również promować bezpieczne formy spędzania czasu na wodzie ze szczególnym uwzględnieniem sprzętu motorowodnego.

- Na płockie zawody stawi się czołówka polskich zawodników, startujących także z sukcesami w imprezach rozgrywanych w Europie i w zawodach rangi światowej – zapowiadają w płockim WOPR. - Najszybsze maszyny potrafią rozpędzić się nawet do 140 km/h. Wystartuje ponad 50 zawodników rywalizujących w różnych kategoriach wiekowych i sprzętowych, a areną zmagań sportowych stanie się rzeka Wisła w pobliżu płockiego molo.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE